بشارت پیروزی رهبر انقلاب یک اصل قرآنی است| خدا یاری رسان مؤمنان است
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد؛
حجت الاسلام حسینی نفاق داخلی و مرعوب کفر شدن را عامل سکوت در برابر ظلم به اهل بیت(ع) دانست و گفت: این حقایق در تاریخ نیست و تنها قران به آن پرداخته است.
مسؤولان برای فقرزدایی از جامعه تلاش کنند
حجت الاسلام صابری اراکی:
عضو جامعه مبلغان کشور با اشاره به اینکه مسؤولان باید برای فقرزدایی از جامعه تلاش کنند، گفت: امروز سونامی فقر بسیاری از خانواده‌ها را تهدید می‌کند.
برگزاری هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در کاشان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان خبر داد؛
نمکی از برگزاری هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور یکهزار و ۳۹ نفر شرکت کننده همزمان با سراسر کشور در کاشان خبر داد.
حکم غیبت کردن از مواضع افراد در رسانه‌های گروهی
نماینده مجلس خبرگان رهبری تشریح کرد؛
آیت الله مهدوی با بیان اینکه مسأله ای که افراد در حضور رسانه‌های گروهی مطرح می‌کنند مصداق علنی کردن موضوع است، گفت: بازگو کردن این مواضع به دلیل علنی بودن آن جایز است.
کاسبان تحریم دوست ندارند تحریم‌ها برداشته شود
حجت الاسلام صابری اراکی:
عضو جامعه مبلغان کشور گفت: برخی از وضعیت به وجود آمده اقتصادی سوء استفاده کرده و کاسب تحریم شده اند و دوست ندارند تحریم ها برداشته شود.
انقلاب اسلامی ایران در امتداد انقلاب فاطمه زهرا است
حجت الاسلام خاتمی:
استاد حوزه علمیه گفت: انقلاب اسلامی ایران در امتداد انقلاب فاطمه زهرا و بر مبنای الهی و ولایت و حرکت جهادی است و اگر مبنا الهی باشد کم نخواهیم آورد و کم نخواهیم گذاشت.
برخی از موقوفات و رقبات از سوی مستاجران مورد بی مهری قرار گرفته است
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به سختی نگهداری از رقبات و موقوفات، گفت: برخی موقوفات مورد بی مهری مستأجران قرار گرفته و اداره اوقاف در نظارت بر آنها وظایف سختی دارد.
همدستی اروپا با آمریکا| رسالت سنگین حوزه علمیه در بیانیه گام دوم انقلاب
نماینده ولی فقیه در نجف آباد مطرح کرد؛
حجت الاسلام حسناتی با بیان اینکه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ناظر بر تقویت اخلاق و معنویت در جامعه رسالت حوزه علمیه است گفت: تقویت باورهای دینی یاری خداوند را در پی دارد.
اعتقاد به «بداء» سبب می شود انسان هیچگاه ناامید نباشد
امام جمعه موقت کاشان:
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: اعتقاد به «بداء» سبب خواهد شد انسان هیچگاه ناامید نباشد و به خداوند توکل داشته باشد و هر لحظه منتظر عنایات خدا برای حل مشکلات خود باشد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین