نقش تقریب مذاهب در تمدن سازی
عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی تبیین کرد؛
اصفهان ـ حجت الاسلام بابایی با اشاره به نقش تقریب مذاهب و قرآن کریم در شکل گیری تمدن اسلامی گفت:برای حل مشکلات باید در عین تحفظ تفاوت‌ها اشتراکات امت اسلامی را پیدا کنیم.
بسیج طلاب سرپنجه اقشار بسیج است
رییس سازمان بسیج طلاب اصفهان:
اصفهان ـ حجت الاسلام نوری با اشاره به ظرفیت‌های سازمان بسیج طلاب و روحانیون، گفت: بسیج طلاب و روحانیون سرپنجه اقشار بسیج است.
مبلغان به ‌عنوان قشری متخصص در بسیج طلاب و روحانیون شناخته شوند
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
اصفهان ـ حجت الاسلام احمدیان گفت: همان‌طور که طلاب و روحانیون به قشری خاص در بسیج تبدیل شده‌اند، مبلغان به‌ عنوان قشری متخصص در سازمان بسیج طلاب و روحانیون شناخته شوند.
شهرسازی و مدیریت شهری باید اسلامی باشد
امام جمعه خوانسار:
اصفهان _ حجت الاسلام خواجه‌کریمی گفت: معماری و شهرسازی اسلامی انسان را به سمت کمال خواهد برد ولی شهرسازی در جوامع اسلامی غربی است و این غربگرایی باعث غفلت از آخرت می شود.
مراسم افتتاحیه دومین رویداد ملی فردخت در کاشان برگزار شد
اصفهان - مراسم افتتاحیه دومین رویداد ملی فرهنگی هنری فردخت با حضور متولیان فرهنگی در خانه تاریخی طباطیایی‌های کاشان برگزار شد.
مدگرایی سلیقه شخصی انسان‌ها را نابود کرده است
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان:
اصفهان - حجت الاسلام بصیرتی گفت: مدگرایی سلیقه شخصی انسان‌ها را نابود کرده و این مدگرایی است که نوع و رنگ لباس انسان‌ها را تعیین می‌کند.
راه اندازی شورای راهبردی دفتر نماینده ولی فقیه در کاشان
رییس دفتر نماینده ولی فقیه در کاشان خبر داد؛
اصفهان – حجت الاسلام شاه فضل از راه اندازی شورای راهبردی دفتر نماینده ولی فقیه در کاشان خبرداد و گفت: برای اجرای برنامه‌های این شورا کمیته برنامه ریزی راهبردی تشکیل شد.
طلبگی؛ امتداد رسالت انبیای الهی
نماینده ولی فقیه در کاشان مطرح کرد؛
اصفهان - آیت الله سلیمانی با بیان اینکه طلبگی و سربازی امام زمان(عج) در امتداد رسالت انبیا است، زمان شناس بودن را از مهم ترین وظایف روحانیت قلمداد کرد.
تجلیل از شهدا برای اعلام هویت ما است
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
اصفهان ـ آیت الله مهدوی با اشاره به عبرت آموزی جوانان از زندگی و سیره شهدا گفت: ما با تجلیل از شهدا هویت خود را اعلام و حقیقت هستی خود را مشخص می کنیم.
پرطرفدارترین