۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲
کد خبر: ۷۶۰۲۷۴

دعوت رئیس مجلس خبرگان از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری

دعوت رئیس مجلس خبرگان از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری
آیت الله موحدی کرمانی در آستانه انتخابات هشتم تیر با صدور بیانیه ای با دعوت از ملت فهیم ایران بر حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه مردم تأکید کرد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، رئیس مجلس خبرگان رهبری در آستانه انتخابات هشتم تیر با صدور بیانیه ای با دعوت از ملت فهیم ایران بر حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه مردم تأکید کرد.

متن بیانیه رئیس مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِمَّنْ دَعَا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحًا»  " فصلت ـ ۳۳"

انتخابات چهاردهمین مرحله ریاست جمهوری در یکی از حساسترین مقاطع تاریخ انقلاب در شرایطی برگزار می شود که از یک سو ایران با اتکاء به ولایت فقیه و همراهی مردم توانسته به پیشرفت های بزرگی در عرصه های مختلف دست یابد و از سوی دیگر جبهه کفر و استکبار با نقشه های شوم خود می خواهد حرکت انقلاب را متوقف نماید.

مردم بزرگوار ایران که یک جهت نگران حفظ و صیانت از انقلاب و نظام  اسلامی بوده و از جهت دیگر از وضعیت معیشت، تورم و اشتغال رنج می برند، می بایست با انتخاب فردی مدیر، کارآمد و معتقد به مبانی انقلاب و ولایت فقیه زمینه تحقق خواسته های خود  و  استمرار حرکت انقلاب را فراهم نمایند.

اینجانب در آستانه چهلمین روز شهادت رئیس جمهور محترم جناب آقای رئیسی با دعوت از عموم ملت ایران برای مشارکت فعال در انتخابات، انتظار دارم با انتخاب فردی ولایتمدار، پرتلاش و کارآمد زمینه تداوم دولت سیزدهم را فراهم نمایند.

محمد علی موحدی کرمانی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری

ارسال نظرات