۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۹
کد خبر: ۷۶۰۳۰۱

شعار محرم امسال اعلام شد

شعار محرم امسال اعلام شد
عبارت «آزادگان عالم در خیمه حسین‌اند» با هشتگ #طرف_درست_تاریخ به عنوان شعار مشترک هیأت‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، نظر به فرارسیدن ماه محرم و صفر و ایام عزاداری شهادت سیدالشهدا (ع)، سازمان هیأت و تشکل‌های دینی با محوریت شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت و تشکل‌های دینی با رویکرد در برگیری موضوعات مختلف محرم و صفر، حول محور آزادگی و مقاومت و با نگاهی به تحولات منطقه و به خصوص جنگ غزه و گسترده شدن جبهه مقاومت تا سرحدات عالم، پیشنهاد شعار مشترک برای هیأت‌های عزاداری را به فراخوان گذاشت.

پس از بررسی و پایش شعار‌های ارسال شده توسط جامعه بزرگ هیأتی و نخبگان فرهنگی و برای همراهی با رسانه ملی و دیگر نهاد‌های تبلیغی عمومی، با در نظر گرفتن مصالح رسانه‌ای و مقتضیات امت اسلامی نهایتاً عبارت «آزادگان عالم در خیمه حسین‌اند» با هشتگ #طرف_درست_تاریخ به عنوان شعار مشترک جامعه محبان اهل‌بیت (ع) و هیأت‌های عزاداری در ایام محرم و صفر ۱۴۰۳ انتخاب شد.

این شعار مشترک، بنا دارد خط محوری فعالیت هیأت‌های مذهبی در کنار شعار‌های اختصاصی هرکدام از آنها باشد؛ به جهت بهره‌وری بیشتر، نشان‌نوشت ویژه این شعار نیز طراحی شده است تا مورد استفاده هیأت‌ها در تبلیغات و فضاسازی‌ها قرار گیرد.

ارسال نظرات