۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹
کد خبر: ۷۶۰۷۹۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران: 

مراسم استقبال مردمی از بازماندگان کربلای غزه در تهران برگزار می شود

مراسم استقبال مردمی از بازماندگان کربلای غزه در تهران برگزار می شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم استقبال از کاروان ایستادگی و مقاومت همزمان با سالگرد جنایت تاریخی آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری توسط ناو جنگی آمریکا در میدان فلسطین تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، جلسه ستاد هماهنگی استقبال مردمی از کاروان بازماندگان کربلای غزه با عنوان "باغزه تا پیروزی" بعد از ظهر یکشنبه ۱۰ تیر ماه در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

در این جلسه که ابطحی رئیس دبیرخانه کنفرانس فلسطین مجلس شورای اسلامی، نایبی معاون استاندار تهران و جمعی از مسئولان و نمایندگان دستگاه‌ های استان حضور داشتند ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: تهران افتخار دارد میزبان جمعی از خانواده‌های شهدای فلسطین و غزه است و مردم انقلابی تهران از این بازماندگان شجاع و غیرتمند کربلای غزه استقبال خواهند کرد. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: مراسم استقبال از این کاروان ایستادگی و مقاومت روز سه شنبه ۱۲ تیر ماه همزمان با سالگرد جنایت تاریخی آمریکا در هدف قراردادن هواپیمای مسافربری توسط ناو جنگی آمریکا ساعت ۱۷ در میدان فلسطین تهران برگزار خواهد شد.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به برنامه های باشکوه ملت ایران طی ۹ ماه گذشته در دفاع از فلسطین افزود: حضور این خانواده‌ های شهدا برای اولین بار که بعضا ۷۰ نفر شهید تقدیم کرده اند ، فرصت مناسبی برای اظهار همدلی و حمایت همه جانبه ملت ایران از فلسطین است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران از اقشار مختلف مردم تهران خصوصا جوانان و نوجوانان دعوت کرد همراه با پیام‌ های تبلیغی با حضور در این مراسم برای بار دیگر حمایت خود از فلسطین و غزه مظلوم را به گوش جهانیان برسانند.

ارسال نظرات