۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۲
کد خبر: ۷۶۰۸۷۷
استاندار لرستان:

مردم برای حضور در پای صندوق رأی هر کدام یک مبلغ باشند

مردم برای حضور در پای صندوق رأی هر کدام یک مبلغ باشند
شفقت با اشاره به اهمیت و نقش مردم در انتخابات، گفت: انتظار می رود مردم برای حضور در پای صندوق رای هر کدام یک مبلغ باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در لرستان، ابوطالب شفقت، شب گذاشته در آیین توزیع ۹۲۴ سری جهیزیه بین نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان لرستان که با همکاری لشگر ۸۴ نیروی زمینی ارتش در پادگان بدرآباد برگزار شد، با بیان اینکه شهید جمهور توجه ویژه ای به محرومان داشتند، گفت: برنامه هایی از جمله تهیه جهیزیه برای نوعروسان نشان دهنده وحدت و همدلی و توجه آحاد نیروهای مسلح به نیازمندان است و نیروهای نظامی علاوه بر دفاع از میهن و مقابله با دشمن در خدمت مردم و مشغول خدمات رسانی به آنها هستند.

استاندار لرستان با اشاره به خدمات ارتش جمهوری اسلامی در سیل ۹۸ لرستان ادامه داد: خدمات نیروهای مسلح برای کمک به مردم در زمینه های مختلف مورد توجه بوده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به منظور توجه به مستضعفان و محرومان تشکیل شده و در طول ۴۵ سال خدمات بسیاری خوبی ارائه کرده است، عنوان کرد: توجه به محرومان امید به زندگی و نشاط را در بین این خانواده ها افزایش می دهد و این خدمات جزو ماموریت های نهاد مقدس کمیته امداد است.

شفقت بیان کرد: در دولت شهید رییسی تمام دولت به ویژه رییس جمهور شهید در کنار محرومان حضور می یافت و به آنها توجه می کرد؛ امروز در شرایط خاصی قرار داریم و طبق قانون اساسی باید رییس جمهور بعدی انتخاب و دولت بعدی تشکیل شود.

وی با اشاره به اینکه در مرحله نخست انتخابات ریاست جمهوری هیچکدام از داوطلبان نتوانستند ۵۰ درصد آرا را کسب کنند، ادامه داد: براساس قانون اساسی مردم نقش اساسی را در انتخاب دولت دارند و مرحله دوم انتخابات روز جمعه برگزار می شود.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه همه مردم استان برای حضور در پای صندوق مبلغ باشند، افزود: چراکه این موضوع توانمندی و قدرت برای جمهوری اسللامی خلق می کند و چشم طمع دشمنان را کور می کند.

شفقت با بیان اینکه انتظار می رود همه پای صندوق حضور داشته باشند، عنوان کرد: مردم با حضور خود در انتخاب اصلح به کسی رای دهید که مسیر این دولت را دنبال کند و معیارهایی که مقام معظم رهبری فرمودند را داشته باشد.

ابراهیم بهروج
ارسال نظرات