۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۳
کد خبر: ۷۶۰۹۵۶
آیت الله باقری کنی در پیامی:

رأی خود را به نام برادر جانباز و فرهیخته، آقای دکتر سعید جلیلی به صندوق می اندازم

رأی خود را به نام برادر جانباز و فرهیخته، آقای دکتر سعید جلیلی به صندوق می اندازم
آیت الله باقری کنی به تبعیت از ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه‌ای، آحاد مردم عزیز را به حضور پرشور در این واجب شرعی دعوت کرد و گفت: رأی خود را به نام برادر جانباز و فرهیخته، آقای دکتر سعید جلیلی به صندوق می اندازم

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، آیت الله باقری کنی ضمن صدور پیامی به تبعیت از ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه‌ای، آحاد مردم عزیز را به حضور پرشور در این واجب شرعی دعوت کرد و اظهار داشت: رأی خود را به نام برادر جانباز و فرهیخته، آقای دکتر سعید جلیلی، به صندوق می اندازم.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله یامرکم ان تؤدوا الامانات الی اهلها

اکنون و در فراق رئیس جمهور شهید، حجت الاسلام والمسلمین آقای سیدابراهیم رئیسی، در معرض یک انتخاب دیگر قرار گرفته‌ایم و مکلف به شرکت در انتخابات هستیم.

اینجانب به تبعیت از ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه‌ای مد ظله العالی، آحاد مردم عزیز را به حضور پرشور در این واجب شرعی دعوت می‌کنم.

ضمنا با شناختی که از دو نامزد محترم این دور داشته و کسب نمودم، رأی خود را به نام برادر جانباز و فرهیخته، آقای دکتر سعید جلیلی، به صندوق می اندازم.

بر خود فرض می‌دانم از حضور دین مدارانه، اخلاقی و باصلابت ایشان در طی برنامه‌های انتخاباتی که یادآور اخلاق مداری و مردم داری رییس‌جمهور شهید بود، قدردانی و  تشکر کنم. بی تردید این رفتار مومنانه و مصلحانه نمودی از الگوی تراز رقابت برای خدمت در این نظام مقدس است.

و علی الله فلیتوکل المومنون
مهدی باقری کنی

ارسال نظرات