۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
کد خبر: ۷۶۰۹۹۰
ستاد انتخابات در اطلاعیه ای:

هر نامزد می‌تواند یک نماینده به عنوان ناظر در شعب داشته باشد

هر نامزد می‌تواند یک نماینده به عنوان ناظر در شعب داشته باشد
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۶ را به موضوع نظارت حداکثری نامزدها بر فرایند اخذ رای در شعب و در زمان تجمیع آرا اختصاص داد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور، اطلاعیه ستاد انتخابات کشور اطلاعیه ای را منتشر کرد.

متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:

بسمه تعالی

پیرو اطلاعیه شماره  ۴ به آگاهی هموطنان گرامی، نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و مسوولان ستادهای تبلیغاتی کشوری، استانی و شهرستانی آنها می‌رساند، در راستای تمهید مقدماتی اجرای ماده واحده قانون حضور نامزدها در شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و نظارت حداکثری نامزدها بر فرآیند اخذ رای در شعب اخذ رای و تجمیع آرای نامزدها در بخش ها، شهرستان ها و ستاد انتخابات کشور، در روز جمعه ۱۴۰۳/۴/۱۵ هر نامزد می تواند یک نفر نماینده به عنوان ناظر در هیات های اجرایی شهرستان، بخش و شعب اخذ رای "ثابت و سیار" و ستاد انتخابات کشور داشته باشد.

این نمایندگان توسط نامزد مربوطه یا نماینده تام الاختیار ایشان از میان افراد داوطلب معرفی می شوند و می توانند تا پایان اخذ رای و شمارش و تنظیم صورت جلسات بدون دخالت در امور اجرایی و نظارت در محل های مذکور حضور داشته باشند و ممانعت از حضور آنها ممنوع بوده و جرم محسوب می‌شود.

یادآور می گردد، کارت های صادر شده برای نمایندگان محترم نامزدها در شعب اخذ رای مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در مرحله دوم انتخابات مذکور نیز معتبر می‌باشد.

ارسال نظرات