۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱
کد خبر: ۷۶۱۲۲۲

تبریک جامعه مدرسین به رئیس جمهور منتخب

تبریک جامعه مدرسین به رئیس جمهور منتخب
جامعه مدرسین توفیق دکتر پزشکیان در خدمت به ملت شریف ایران، تقویت وحدت و عزّت ملّی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی را خواستار شد.
 

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی با تبریک به رئیس جمهور منتخب، حضور پر شور را نشانه‌ای روشن از موفقیت نظام اسلامی در تحکیم و تثبیت مردم سالاری دینی به عنوان یک الگوی کارآمد در مشارکت مردم برای دستیابی به آرمان‌های والای انقلابی و ساختن آینده‌ی کشور دانست.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

جناب مستطاب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب «زید عزه»

سلام علیکم و رحمت الله

خداوند متعال را سپاس می‌گوییم که ملت آگاه و فهیم ایران در آزمون سیاسی و اجتماعی بزرگ دیگری سرافراز شد و با لبیک به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی – مدظله العالی – و مراجع عظام تقلید – دامت برکاتهم – و در پاسداشت خون شهداء، تعظیم مقام حضرت امام و احیاء شعارهای انقلاب اسلامی با حضور مبارک خود گامی بلند در جهت حراست از عزّت، امنیت و ابّهت نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشت.

این حضور پر شور نشانه‌ای روشن از موفقیت نظام اسلامی در تحکیم و تثبیت مردم سالاری دینی به عنوان یک الگوی کارآمد در مشارکت مردم برای دستیابی به آرمان‌های والای انقلابی و ساختن آینده‌ی کشور است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم موفقیت شما در کسب اعتماد مردم جهت اداره عالی‌ترین مقام اجرایی کشور را تبریک می‌گوید.

ان‌شاءالله 

سید هاشم حسینی بوشهری
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

ارسال نظرات