۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۳
کد خبر: ۷۶۱۳۴۲
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری:

دستیابی به اهداف عالیه و تحقق سیاست های کلی نظام در گرو گزینش یارانی مؤمن و جهادی در دولت است

دستیابی به اهداف عالیه و تحقق سیاست های کلی نظام در گرو گزینش یارانی مؤمن و جهادی در دولت است
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ضمن تبریک موفقیت آقای پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری، بر همراهی شبکه امامت با دولت چهاردهم تاکید و شرط دستیابی به اهداف عالیه نظام را انتخاب کابینه ای مؤمن و جهادی از جانب رییس جمهور دانست.
به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پیامی خطاب به دکتر مسعود پزشکیان رییس جمهور منتخب، ضمن تبریک انتخاب وی، توصیه های مهمی خطاب به وی بیان کرد.
 
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور سرافرازی رییس جمهور منتخب در این جایگاه خطیر و دستیابی به اهداف عالیه پیشرو و مصرح در سیاست‌های کلی نظام و اسناد بالادستی را در گرو انتخاب یاران و همراهانی مؤمن و جهادی در دولت چهاردهم میسر دانست.
 
متن پیام حجت الاسلام والسملمین حاج علی اکبری که در اختیار خبرگزاری رسا قرار گرفته بدین شرح است: 
 
برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان (دام عزه)
رئيس‌جمهور منتخب ملت شریف ایران اسلامی
سلام عليكم و رحمة الله؛
 
با احترام و آرزوی عزت، سلامتی و توفیق روزافزون، ضمن گرامیداشت یاد و نام و خاطره شهید جمهور، رئیسی عزیز بر خود فرض میدانم پیروزی جنابعالی را در انتخاباتی دشمن شکن و تجلی بخش اراده مستحکم حاکمیت اسلامی برای ادامه الگوی مردم سالاری دینی در فرآیند اداره کشور، صمیمانه تبریک عرض نمایم. 
 
امیدوارم با توکل بر خدا و توسل، استمرار در بهره‌مندی از سرمایه گران سنگ اعتماد مردم و پیروی از رهنمودهای رهبر حکیم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در راه تحقق آرمان‌های امام راحل عظيم الشأن (رضوان الله تعالى عليه) و شهدای گرانقدر و تداوم مسیر، خدمت گام‌های بلندی بردارید. 
 
تردیدی نیست که سرافرازی در این جایگاه خطیر و دستیابی به اهداف عالیه پیشرو و مصرح در سیاست‌های کلی نظام و اسناد بالادستی، با انتخاب یاران و همراهانی مؤمن و جهادی در دولت چهاردهم مقدور و در دسترس خواهد بود.
 
در پایان، لازم به ذکر است که شبکه امامت جمعه، دولت جنابعالی را متعلق به آحاد هموطنان، با سلایق و علایق متنوع و متکثر میداند و به تأسی از سیره امامین انقلاب اسلامی، بدون لکنت، با تحسین دستاوردها و خدماتی که در حقیقت، مبین کارآمدی این نظام مقدس خواهد بود، جهاد تبیین را وجهه همت خود قرار خواهد داد و علاوه بر این، در امر ولایی گسترش عدالت و مبارزه بی امان با فساد، پشتیبان و مشاوری خیرخواه و مشرف بر میدان برای شما خواهد بود.
 
حسین عجمی
ارسال نظرات