۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹
کد خبر: ۷۶۱۳۶۴
رئیس قوه قضاییه در دیدار رئیس جمهور منتخب:

برای گسترش عدالت اجتماعی با دولت همکاری می‌کنیم

برای گسترش عدالت اجتماعی با دولت همکاری می‌کنیم
رئیس قوه قضاییه در دیدار پزشکیان تصریح کرد: وظیفه همه ما کارگزاران نظام اسلامی این است که با همدلی و هم‌افزایی در راستای حل مسائل و تحقق انتظارات به حق مردم و آرمان‌های متعالی و عدالت‌خواهانه انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حجت الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای صبح امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر دکتر مسعود پزشکیان، ضمن تبریک مجدد انتخاب دکتر پزشکیان از سوی مردم گفت: وظیفه همه ما کارگزاران نظام اسلامی این است که با همدلی و هم‌افزایی و استفاده از همه استعداد‌ها و ظرفیت‌ها، در راستای حل مسائل و تحقق انتظارات به حق مردم و آرمان‌های متعالی و عدالت‌خواهانه انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: قوه قضائیه در چارچوب پیاده‌سازی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، اجرای سیاست‌های کلی ابلاغی و در راستای هم‌گرایی قوا جهت گسترش عدالت اجتماعی آماده همکاری با دولت منتخب است.

دکتر پزشکیان نیز در این دیدار ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه بر عزم خود برای به کارگیری همه ظرفیت‌ها و همکاری با سایر دست‌اندرکاران و کارگزاران نظام برای رسیدگی به مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصاد کشور و نیز مبارزه جدی با فساد تاکید کرد.

ارسال نظرات