۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۷
کد خبر: ۷۶۱۴۱۸

ارسال ۱۰۰ اثر به فراخوان «تجربه‌نگاری خانواده بزرگ جامعة الزهرا»

ارسال ۱۰۰ اثر به فراخوان «تجربه‌نگاری خانواده بزرگ جامعة الزهرا»
الیاسی از ارسال بیش از صد تجربه به دبیرخانه چهلمین سال تأسیس جامعة الزهرا (س) خبرداد و گفت: مهلت ثبت تجربه در فراخوان «تجربه‌نگاری خانواده بزرگ جامعة الزهرا (س)» تا ۳۱ شهریور تمدید شد.
به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، فهیمه الیاسی در گفت‌وگویی، با اشاره به فراخوان «تجربه‌نگاری خانواده بزرگ جامعةالزهرا (س)» از سوی دبیرخانه گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعة الزهرا (س)، عنوان کرد: این فراخوان اواخر دی ۱۴۰۲ اعلام شد و تا کنون بیش از صد تجربه به دبیرخانه ارسال شده است.
 
دبیر اجرایی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعة الزهرا (س) به برگزاری کارگاه تجربه نگاری مجازی از سوی مرکز آموزش آزاد و مهارتی اشاره کرد و گفت: در این کارگاه، بیش از ۲۰ نفر از خانواده جامعة الزهرا (س) حضور داشتند و با اهمیت تجربه نگاری، انتخاب و بررسی سوژه‌ها، تکنیک‌های مصاحبه، تحلیل و فرآیند نویسی آشنا شدند.
 
الیاسی به مصاحبه مجازی با ۱۹ نفر از طلاب بین الملل شاخص با رعایت تنوع ملیت‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به تعداد و تنوع ملیت طلاب بین الملل جامعة الزهرا (س)، مصاحبه‌ها به صورت شفاهی انجام می‌شود و پس از بازنویسی و همسان سازی ادبیات نگارش در مجموعه آثار قرار می‌گیرد.
 
وی با بیان اینکه منتظر ثبت تجربیات ارزشمند خانواده جامعة الزهرا (س) هستیم، یادآور شد: به دلیل استقبال و درخواست برخی از مخاطبان مبنی بر کثرت تجربیات و عدم امکان تایپ در فرم‌های تعبیه شده، امکان ضبط فایل صوتی و ارسال از طریق شناسه کاربری @jz۴۰ac در پیام رسان ایتا فراهم شده است‌.
 
دبیر اجرایی گرامیداشت چهلمین سال تأسیس جامعة الزهرا (س) اضافه کرد: علاقه مندان جهت ثبت تجربه می‌توانند به سامانه http://forms.jz.ac.ir/f_۱۶۲/ مراجعه کنند و یا با شناسه کاربری @jz۴۰ac در پیام رسان ایتا و شماره تلفن ۰۲۵۳۲۱۱۲۱۱۴ در ارتباط باشند.
 
الیاسی، مهلت ارسال آثار را تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ اعلام کرد و در پایان، بیان داشت: پس از دریافت همه آثار، یک جلد کتاب تجربه نگاری به صورت موضوع محور با استفاده از مجموعه تجربیات اشخاص شاخص و اثرگذار جامعة الزهرا (س) در سطح ملی و بین المللی تدوین و منتشر خواهد شد.
ارسال نظرات