توزیع ۷۵۰۰ لباس زمستانه میان دانش آموزان نیازمند سرخس
همزمان با آغاز فصل سرما و با دستور تولیت آستان قدس رضوی انجام شد؛
خراسان رضوی - همزمان با آغاز فصل سرما طرح توزیع لباس زمستانه میان ۷ هزار و ۵۰۰ دانش آموز دختر و پسر کم برخوردار شهرستان سرخس آغاز شد.
راه علمی شهید فخری زاده با شهادتش متوقف نخواهد شد
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان:
خراسان رضوی - حجت الاسلام والمسلمین عادلی نیا گفت: دشمنان می خواهند با حرکات کور تروریستی خللی در تولید و حرکت علمی ایران وارد کنند اما راه این دانشمندان متوقف نخواهد شد.
ترور شهید فخری زاده نشانه استیصال مستکبران در برابر اقتدار ملت ایران است
تولیت آستان قدس رضوی در پیام تسلیت شهادت دکتر فخری زاده:
خراسان رضوی - تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی اقدام تروریستی نظام سلطه در ترور شهید محسن فخری زاده را نشانه‌ای دیگر از استیصال دشمنان در برابر عزت ملت ایران دانست.
حل شدن بسیاری از مشکلات با استقاده از ظرفیت بسیج
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان مطرح کرد؛
خراسان رضوی - حجت الاسلام والمسلمین عادلی نیا گفت: با استفاده از ظرفیت عظیم بسیج،کثیری از گره های کنونی جامعه را بازگشود.
فریب کاسب‌کاران سیاسی را نباید خورد
آبت الله علم الهدی:
خراسان رضوی - امام جمعه مشهد با تأکید بر بصیرت در برابر کاسب کاران سیاسی، گفت: امتیاز نظام ما وجود پر برکت رهبرانقلاب است که در همه جا راهبرد و رهنمود لازم را داشته اند.
مقام عصمت و محدثه؛ از ویژگی های حضرت معصومه
مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی مطرح کرد؛
خراسان رضوی - حجت الاسلام فرازی نیا با اشاره به ویژگی های فاطمه معصومه(ص)، گفت: حضرت معصومه(س) در محضر امام رضا(ع) به مقام عصمت و محدثه رسیده بودند و حدیث می کردند.
چند خبر کوتاه از حوزه علمیه خراسان
خراسان رضوی - برگزاری سی و پنجمین جلسه حدیث پژوهی از طریق سامانه(LMS) و آغاز رقابت علمی نخبگانی فقه و اصول حوزه علمیه خراسان از جمله خبر های کوتاه است.
هفته بسیج؛ فرصتی برای تجدید پیمان با ولایت
مدیر حوزه علمیه خراسان مطرح کرد؛
خراسان رضوی - حجت الاسلام والمسلمین عاملی در پیامی به مناسبت هفته بسیج، این هفته را فرصتی برای یادآوری مجاهدت های بسیجیان و تجدید پیمان با ولایت بیان کرد.
تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام راستگو در مشهد
خراسان رضوی - پیکر حجت الاسلام راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان بعد از تشییع در آرامگاه مشاهیر منطقه خواجه ربیع مشهد به خاک سپرده شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین