بنیاد مسکن در محرومیت زدایی جامعه نقش آفرین است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان به خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خدمت به محرومان اشاره کرد و گفت: نقش این نهاد نقلابی در محرومیت زدایی چشمگیر است.
آمریکا پدر تروریسم در منطقه است
امام جمعه الشتر:
امام جمعه الشتر از آمریکا را پدر تروریسم در دنیا دانست و گفت: آمریکا با اقدامات جنایتکارانه می خواهد یکه تاز منطقه شود و بداند انتقام سخت تا اخراج از منطقه ادامه دارد.
توجه به محرومان مهم ترین ویژگی آیت الله رسولی محلاتی بود
حجت الاسلام شهرابی:
دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن با اشاره به ویژگی های اخلاقی آیت الله رسولی محلاتی، گفت: وی به محرومان توجه زیادی داشت و همواره به فکر آنان بود.
دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان بازگو شود
امام جمعه بروجرد:
امام جمعه بروجرد بر ضرورت تربیت نسلی انقلابی تأکید کرد و گفت: باید دستاوردهای انقلاب برای جوانان بازگو و جلوی دسیسه های دشمن گرفته شود.
بهره مندی از ظرفیت تبلیغی طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت
حجت الاسلام دوستی فر مطرح کرد؛
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت خرم آباد با اشاره به توانایی طلاب این مدرسه در عرصه تبلیغ، گفت: در طول سال همواره طلاب سفیران هدایت در عرصه تبلیغ حضوری چشمگیر دارند.
ترزیق روحیه امید در جامعه رسالت خطیر مبلغان است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مبلغان در انجام فعالیت تبلیغی خویش باید همواره روحیه امید را در جامعه ترزیق کنند و در ارتقای اخلاق و معنویت جامعه بکوشند.
گفتمان های انقلاب در دهه فجر برگزار می شود
مدیر حوزه علمیه پلدختر:
مدیر مدرسه علمیه امام رضا پلدختر گفت: گفتمان های انقلاب با بهره مندی از ظرفیت مبلغان حوزه در راستای تبیین ارزش های انقلاب برگزار می شود.
ارسال ۵۸۰ اثر پژوهشی به دبیرخانه سومین جشنواره علامه حلی در لرستان
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان خبر داد؛
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان با اشاره به اینکه ۵۸۰ اثر پژوهشی به دبیرخانه جشنواره علامه حلی ارسال شده است، گفت: از صاحبان ۴۵ اثر منتخب تجلیل به عمل خواهد آمد.
حضور پرشور مردم در انتخابات توطئه های دشمن را نقش بر آب می کند
امام جمعه خرم آباد:
نماینده ولی فقیه در لرستان حضور مردم در انتخابات را خار چشم دشمنان خواند و گفت: حضور مردم سبب بیم و وحشت دشمن شده و توطئه های آنان را نقش بر آب می کند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین