دانشجویان از مؤلفه های مهم رشد علمی کشور هستند
امام جمعه نورآباد:
لرستان- حجت الاسلام خانی رشد علمی کشور را امری مهم برای حرکت به سمت توسعه و پیشرفت عنوان کرد و گفت: دانشجویان از مؤلفه های مهم رشد علمی کشور هستند.
خدمات آیت الله صادقی در لرستانی ماندگار خواهد ماند
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری:
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین نیازی با اشاره به خدمت بیش از 70 سال آیت الله صادقی در لرستان گفت: خدمات آیت لله صادقی در لرستانی ماندگار است.
گروه های جهادی ظرفیتی برای رفع محرومیت ها هستند
امام جمعه دورود:
لرستان- حجت الاسلام حسینی نوری بر ضرورت حمایت از گروه های جهادی تأکید کرد و گفت: گروه های جهادی ظرفیتی برای رفع محرومیت ها هستند.
بقای دین مدیون تلاش علمی حوزه‌های علمیه و روحانیت است
رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان:
لرستان- حجت الاسلام حسینی مازندرانی به نقش و حضور روحانیت بین مردم و در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: بقای دین مدیون تلاش علمی حوزه‌های علمیه و روحانیت است.
ضرورت حضور فعال روحانیت در عرصه فرهنگی تبلیغی
حجت الاسلام دانش مطرح کرد؛
حجت الاسلام دانش بر ضرورت حضور روحانیت در عرصه های مختلف جامعه تاکید کرد و گفت: تقویت و تبیین ارزش های دینی بهترین سلاح برای غلبه بر توطئه های فرهنگی دشمن است.
خدمات بیش از نیم قرن آیت الله صادقی فراموش نشدنی است
حجت الاسلام امدیان:
لرستان - حجت الاسلام امیدیان از آیت الله صادقی به عنوان مروج دین و مبلغ شریعت یاد کرد و گفت: خدمات بیش از نیم قرن آیت الله صادقی فراموش نشدنی است.
آیت الله صادقی عالمی وارسته و مجاهدی خستگی ناپذیر بود
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری:
لرستان - آیت الله نیازی از آیت الله صادقی به عنوان عالمی وارسته و مجاهدی خستگی ناپذیر یاد کرد و گفت: مجاهدت های این عالمفرهیخته و فقیه برای نسل امروز و آینده تبیین شود.
مجاهدت های آیت الله صادقی برای نسل امروز و آینده درس شود
نماینده ولی فقیه در لرستان:
لرستان- حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به مجاهدت 80 ساله آیت الله صادقی در عرصه های مختلف گفت: مجاهدت های آیت الله صادقی برای نسل امروز و آینده درس شود.
پیکر آیت الله صادقی در خرم آباد تشییع شد
لرستان- پیکر آیت الله صادقی، صبح امروز با حضور مسؤولان و مردم ولایتمدار در مصلی الغدیر مرکز استان تشییع و برای خاکسپاری به قم منتقل شد.
پرطرفدارترین