۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
کد خبر: ۶۷۷۴۲۶
پ
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام خادمی گفت: لازمه تحقق شعار سال و پشتیبانی و مانع زدایی درزمینهٔ تولید تکیه بر جوانان و تقویت روحیه جهادی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خراسان شمالی، حجت‌الاسلام علی خادمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، امروز در نشست با جمعی از مدیران فرهنگی استان، اظهار داشت: نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ به نام تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری کاملاً کارشناسی و مطالعه شده و با بررسی دقیق مشکلات و کارهای انجام‌شده طی یک سال و به‌دوراز احساس است.

وی خاطرنشان کرد: رسیدن به قدرت اقتصادی پایدار که مقام معظم رهبری همواره بر آن تأکید داشته و دارند، درگرو اعتماد به جوانان و حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی است که با توجه به استعداد و ظرفیت‌های وسیعی که در کشور وجود دارد و باارادهٔ و خرد جمعی، مدیریت صحیح و تدوین و اِعمال سیاست‌های درست می‌توان این مسیر را طی و به اهداف موردنظر دست‌یافت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مهم‌ترین اصل برای رسیدن به اقتصاد پایدار و عبور از موانع ایجادشده در آن، تکیه‌بر جوانان خلاق و خوش‌فکر و تقویت روحیه جهادی در مدیران است.

حجت‌الاسلام خادمی افزود: لازمه تحقق شعار سال و پشتیبانی و مانع زدایی درزمینهٔ تولید تکیه بر جوانان و تقویت روحیه جهادی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی با اشاره به این‌که ایران دارای نیروهای کارآمد جوان و کارآفرینان خوش‌فکر است، افزود: درحالی‌که تحریم‌های ظالمانه بخش‌هایی از اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است؛ اما جوانان غیور و باهمت کشور عزیزمان با تکیه به توان داخلی توانسته‌اند چرخ‌های اقتصاد کشور را به‌خوبی بچرخانند؛ که در این زمینه لازم است به آن‌ها اعتماد و توجه بیشتری شود.

وی تصریح کرد: چشم دوختن به غرب نمی‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند؛ بلکه اعتماد به جوانان و داشتن روحیه جهادی در انجام خدمت و حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی تنها راه‌حل رفع موانع جهش تولید است.

حجت‌الاسلام خادمی تأکید کرد: این شعار بسیار مهم و اساسی است و چنانچه به‌طور صحیح و دقیق اجرا و محقق شود، قطعاً تحول بزرگی در اقتصاد ایران و رفع مشکلات اقتصادی به وجود می‌آورد./9314/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین