تفکر بسیجی عامل بقا و تقویت انقلاب و نظام اسلامی است
امام‌جمعه شیروان:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام تکمیلی گفت: علت بقای انقلاب و نظام اسلامی تفکر بسیجی بود و امروز هم راه قوی شدن و ایستادگی در برابر هجمه دشمن بسیجی بودن است.
موازی کاری در صرف اعتبارات قرآنی آسیبی برای فعالیت تشکل‌های قرآنی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام خادمی گفت: موازی کاری در صرف اعتبارات قرآنی به فعالیت‌های مربوطه جنبه نمایشی داده و اثربخشی فعالیت تشکل‌های قرآنی را کم‌رنگ می‌کند.
گرانی‌های بی‌رحمانه دشواری تحریم‌های ظالمانه دشمن را دوچندان می‌کند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: دولت نباید اجازه دهد گرانی‌های بی‌رحمانه و بدون منطق دشواری تحریم‌های ظالمانه دشمن را دوچندان کند.
نسخه علاج کشور مذاکره و سازش مجدد نیست
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام آزموده گفت: جریان غرب‌گرا نسخه علاج را دوباره در مذاکره و سازش می‌بیند در حالی که با تجربه برجام این سخنان سازشکارانه دیگر خریداری ندارد.
تغییر نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد
در خطبه‌های مجازی بجنورد مطرح شد؛
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی از موافقت مقام معظم رهبری با درخواست استعفای وی از نمایندگی ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد خبر داد.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی از مردم خداحافظی کرد
پس از ۸.۵ سال امامت جمعه بجنورد؛
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد از مردم این استان خداحافظی کرد.
اخلاق و رفتار شایسته با مردم تجلی دین‌داری روحانیت است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی خطاب به روحانیان، گفت: دین‌داری در اعتقاد و اخلاق درست متجلی می شود که این‌ها در کنار هم مکمل یکدیگر بوده و انسان‌ساز هستند.
فعالیت‌های تبلیغی و تبیینی در زمینهٔ گام دوم انقلاب ضعیف است
امام‌جمعه شیروان:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام تکمیلی با تأکید بر ضرورت اهتمام نسبت به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: متأسفانه اکنون فعالیت‌های تبلیغی و تبیینی در زمینهٔ گام دوم انقلاب ضعیف است.
موفقیت‌های کشور باید با ملاحظه امکانات و موانع ارزیابی شود
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
خراسان شمالی - حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: کارآمدی و موفقیت‌های کشور در تحقق اهداف باید با توجه به امکانات و موانع ارزیابی شود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین