قناعت و مناعت طبع روح و جوهر اقتصاد مقاومتی است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: امام علی (ع) تأکید می‌کند به کم خود قانع باشید و وابسته به دیگران نباشید که این آموزه علوی همان روح و جوهر اقتصاد مقاومتی است.
میزان پرداخت زکات در خراسان شمالی ۱۷ درصد افزایش یافت
رییس اداره زکات خراسان شمالی:
رییس اداره زکات خراسان شمالی با اشاره به جمع‌آوری ۱۲ میلیارد تومان زکات در استان در سال جاری، گفت: امسال میزان پرداخت زکات در خراسان شمالی ۱۷ درصد افزایش یافته است.
هادیان و داعیان الی الله با زبان عمل مخاطبان را جذب حوزه دین کنند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: هادیان و داعیان الی الله باید با زبان عمل بیش از زبان گفتار مخاطبان را به حوزه جاذبه دین دعوت کنند.
مقطع کنونی بهترین زمان برای تسریع در زوال و نابودی دشمن است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: باور به این‌که مقطع کنونی بهترین زمان برای تسریع در زوال و نابودی دشمن است، از سرفصل‌های منظومه فکری رهبری است.
مجاهدین فرهنگی باید جایگاه خود را در سنگرهای فضای مجازی پیدا کنند
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: باید مجاهدین فرهنگی در عرصه جنگ نرم کنونی، جایگاه خود را در سنگرهای فضای مجازی پیدا کنند.
۵ داوطلب انتخابات مجلس خبرگان در خراسان شمالی تأیید صلاحیت شدند
رییس هیئت نظارت بر انتخابات خراسان شمالی:
رییس هیئت نظارت بر انتخابات خراسان شمالی گفت: پس از برگزاری آزمون تخصصی و سنجش‌های صورت گرفته ۵ نفر برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان در این استان تأیید شدند.
شهادت شهید سلیمانی آینده جبهه مقاومت را درخشان‌تر از گذشته کرد
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد:
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد گفت: خون آورد شهید سلیمانی و مکتب او، آینده جبهه مقاومت را بسی روشن‌تر و درخشان‌تر از گذشته درخشان می‌کند.
ترکیب نظام ارزشی مادی و معنوی عامل اقتدار عمومی جامعه است
استاد حوزه علمیه و دانشگاه:
استاد حوزه علمیه گفت: از ترکیب نظام ارزش‌های مادی و معنوی جامعه، اقتدار عمومی به وجود آمده و زمانی که دانش به ارزش معنوی و مادی تبدیل می‌شود، اقتدار زاییده می‌شود.
اتهام توهم توطئه منطق مرعوبان دنیازده و راحت‌طلبان واداده است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: طرح مسائلی از قبیل توهم توطئه در تقابل با استکبار و غرب منطق مرعوبان دنیازده و راحت‌طلبان واداده است که ابزارهای مقابله با دشمن در آنها راهی ندارد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین