حضرت زهرا بنیان گذار مکتب مقاومت در حمایت از ولایت هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام‌ جمعه بجنورد با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) مکتب مقاومت را بنیان‌گذاری کرد، گفت: دفاع جانانه از حریم ولایت حضرت زهرا (س)، ویژگی برجسته این بانوی گرامی اسلام است.
نظام جمهوری اسلامی مصداق کوثر و استکبار مصداق بارز تکاثر است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: یکی از مصادیق بارز تکاثر، استکبار و در رأس آن آمریکا است که با حضورش در منطقه خاورمیانه موجب هراس و بیزاری مردم نسبت به آن‌ها شده است.
سبک و سیره فاطمی کامل‌ترین مکتب سعادتمندی نوع بشر است
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خراسان شمالی:
حجت الاسلام زحمت کش با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از مکتب فاطمی در شئون مختلف، گفت: سبک و سیره فاطمی کامل‌ترین مکتب سعادتمندی نوع بشر است.
قناعت و مناعت طبع روح و جوهر اقتصاد مقاومتی است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
امام‌جمعه بجنورد گفت: امام علی (ع) تأکید می‌کند به کم خود قانع باشید و وابسته به دیگران نباشید که این آموزه علوی همان روح و جوهر اقتصاد مقاومتی است.
اروپا و آمریکا در تقابل با ایران نقش پلیس خوب و بد را بازی می‌کنند
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی:
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: اروپا و آمریکا در یک تقسیم کار مشترک، نقش پلیس بد و خوب را بازی کرده و سعی در تغییر در محاسبات و رفتارهای مسؤولان ایرانی دارند.
میزان پرداخت زکات در خراسان شمالی ۱۷ درصد افزایش یافت
رییس اداره زکات خراسان شمالی:
رییس اداره زکات خراسان شمالی با اشاره به جمع‌آوری ۱۲ میلیارد تومان زکات در استان در سال جاری، گفت: امسال میزان پرداخت زکات در خراسان شمالی ۱۷ درصد افزایش یافته است.
هادیان و داعیان الی الله با زبان عمل مخاطبان را جذب حوزه دین کنند
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: هادیان و داعیان الی الله باید با زبان عمل بیش از زبان گفتار مخاطبان را به حوزه جاذبه دین دعوت کنند.
مقطع کنونی بهترین زمان برای تسریع در زوال و نابودی دشمن است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: باور به این‌که مقطع کنونی بهترین زمان برای تسریع در زوال و نابودی دشمن است، از سرفصل‌های منظومه فکری رهبری است.
مجاهدین فرهنگی باید جایگاه خود را در سنگرهای فضای مجازی پیدا کنند
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: باید مجاهدین فرهنگی در عرصه جنگ نرم کنونی، جایگاه خود را در سنگرهای فضای مجازی پیدا کنند.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین