۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
کد خبر: ۶۸۱۸۹۴
پ
رزمیان مقدم گفت: استفاده ابزاری از بانوان یک شگرد انتخاباتی کهنه و قدیمی است و مردم به امر آشنا هستند و حنای این مسئولین برای جامعه رنگی ندارد.

حسن رزمیان مقدم نماینده مجلس شورای اسلامی به خبرنگار سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا در موضوع استفاده ابزاری از بانوان در مناظرات انتخاباتی گفت: تمام این بازی هایی که کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از خودشان به نمایش می گذارند یک شگرد انتخاباتی است در صورتی که در دوره قبل افرادی که استفاده ابزاری از نام بانوان کردند از وزرای خانم کمتری نسبت به دولت های پیشین در کابینه خود استفاده کردند.

وی افزود: استفاده ابزاری از بانوان یک شگرد انتخاباتی کهنه و قدیمی است و مردم به امر آشنا هستند و حنای این مسئولین برای جامعه رنگی ندارد و دیگر فریب وعده های آن ها را نمی خوردند.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بانوان فرهیخته جامعه با شناخت چهره واقعی این افراد نباید مانند دوره های قبل فریب بخورند و سخنان بیهوده ای مانند دیوار کشی را باور نکنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین