۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
کد خبر: ۶۸۵۵۳۸
پ
«پژوهشکده زن و خانواده» اقدام به جذب اعضای هیات علمی می‌نماید، پذیرش براساس کلان پروژه‌هایی است که حوزه تمرکز پژوهشی عضو، پس از شروع همکاری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، «پژوهشکده زن و خانواده» موسسه‌ای حوزوی است که برای تکمیل اعضای هیات علمی خود بر اساس شرایط ذیل اقدام به جذب می‌نماید. پذیرش براساس کلان پروژه‌هایی است که حوزه تمرکز پژوهشی عضو، پس از شروع همکاری خواهد بود. در جدول ذیل کلان پروژه‌ها، رشته تحصیلی متناسب و شرایط اختصاصی به تفصیل بیان گردیده است.

فراخوان جذب اعضای هیات علمی پژوهشکده زن و خانواده سال 1400/حوزه و روحانیت/

نکات قابل توجه:
* داوطلبان لازم است دارای مدرک سطح 4 حوزه یا دکتری دانشگاه و حداکثر 40 سال سن باشند.
 
* داوطلبان دارای مدرک دکتری برای انتخاب ظرفیت ردیف 8 لازم است تحصیلات عالی حوزوی نیز داشته باشند.
 
* رویکرد اسلامی پژوهشکده مورد توجه قرار گیرد. اولویت جذب در همه ظرفیت‌ها غیر از شرایط اختصاصی با طلاب حوزه علمیه، به ویژه خواهران است.
 
* داشتن دو اثر پژوهشی (کتاب، مقاله) متناسب با حوزه‌های پژوهشی مرتبط و مورد تایید ارزیابان پژوهشکده، در اولویت جذب موثر خواهد بود.
 
* فارغ التحصیلان مقطع دکتری مطالعات زنان با توجه به رویکرد رساله مجاز به انتخاب همه ردیف‌های جذب هستند. (مشروط به دارا بودن بند دوم)
 
* محل خدمت اعضای هیئت علمی در قم یا تهران است.
تبصره: شرط پذیرش داوطلبان خواهر سکونت خانوادگی در قم یا تهران است. داوطلبان برادر نیز متعهد به حضور در قم یا تهران خواهند بود.
 
* پس از بررسی پیشینه علمی و پژوهشی، از داوطلبان برای حضور در جلسه مصاحبه دعوت خواهد شد. داوطلبانی که در مصاحبه تخصصی احراز صلاحیت شده‌اند به مصاحبه عمومی دعوت می‌شوند. جذب نهایی اعضای هیات علمی پس از تایید هیات ممیزه خواهد بود.
تبصره: تا زمان تایید نهایی عضو در هیئت ممیزه، فرد به عنوان پژوهشگر مقیم در پژوهشکده مشغول فعالیت خواهد بود.

فراخوان جذب اعضای هیات علمی پژوهشکده زن و خانواده سال 1400/حوزه و روحانیت/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین