۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
کد خبر: ۶۹۳۱۸۲
پ
یادداشت؛
خوب است که این فکر بکر رفیقمان را جدی بگیریم و کمپین #من هم از ناچاری واتساپ دارم رو به قول مرغ همسایه ای ها ( توییتر) ترند کنیم وهشتکش را بزنیم.

به گزارش خبرگزاری رسا، چندی پیش در حال گردش مجازی بودم که این گردش ها در این اواخر بسیار بیشتر از گردش های حقیقی شده است چه به لحاظ تعداد و چه زمان .
نرم افزارِ واتساپِ کشور دوست و همسایه و دلسوز و همزبان و هم مذهب مان البته ورچوپه در بخش توضیحات کاربران این جمله رو بصورت خودکار نوشته که: من از واتساپ استفاده میکنم در توضیح عرض کنم اگر شما شرح حالی اندر احوالات خودتون ننویسید این جمله برای دیگر یاران مجازی گرفتار در بند مجاز به نمایش گذاشته می شود ؛امانکته جالبی که دیدم رندی از یاران غار مجازی ما که گاها در دنیای حقیقی هم ایشون رو زیارت می کردیم و به مدد کرونا آن هم به تو از دور سلام شده است وبس؛ جمله رندانه ای برای شرح حال خود نوشته بود و درد امروز جامعه مجازی مملکت ما را در همان جمله گفته بود که البته نصف آن جمله از واتساپ وام گرفته بود و یکی دو کلمه ایشون اضافه کرده بود که به اصطلاح آب یخی بود که بر سر ما ریختند ( هرچند که تا به حال آب یخ زده رو سرم نریخته ام ببینم چطور حسی داره) بگذریم که گفتم با خودم این رند تیز بین ما و این شاعر مجنون ما و سر براه بر صراط مستقیم و این یار غار عجب نوشت وعجب گفت وبر سر در شرح حال واتساپش نوشته : من از ناچاری واتساپ دارم .که گفتی و داغ دل ما را تازه کردی؛و بحر در کوه کوزه ای گفتی و لبم آتش گرفت.
خوب است که این فکر بکر رفیقمان را جدی بگیریم و کمپین #من هم از ناچاری واتساپ دارم رو به قول مرغ همسایه ای ها ( توییتر) ترند کنیم وهشتکش را بزنیم .
بگو یا علی و شروع کن
در شرح حال بنویس بفرست برای هم بندی ها و یار غارها
#من هم از ناچاری واتساپ دارم
تا شاید برسد به گوش نه گوشی مسئول مربوطه

شمس الدین روحی

برچسب ها: یادداشت تحریم نت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین