۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
کد خبر: ۶۹۶۳۷۶
پ
فرزند آیت الله یزدی عنوان کرد؛
حجت‌الاسلام یزدی با بیان اینکه خبرگزاری رسا با امکانات اندک اثرگذاری خوبی داشته است، گفت: رسا از مجموعه‌هایی است که کارآیی و نفوذ بیشتری میان مخاطبین دارد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام مجید یزدی، فرزند مرحوم آیت الله یزدی در آستانه سالگرد رحلت آن عالم فرزانه و فقیه بصیر صبح امروز در بازدید از بخش‌های مختلف خبرگزاری رسا پس از شنیدن گزارشی درباره روند فعالیت‌های این خبرگزاری گفت: رسا از مجموعه‌هایی است که با عده و عده زیاد کارآیی و نفوذ بیشتری میان مخاطبین دارد و باید شکرگزار این مسأله باشید.

وی ادامه داد: گزارش‌های بیان شده نشان دهنده توانایی شما در مدیریت و نیروهای خوب و مخلصی که در در اطراف شما هستند دارد و شما با امکانات کم اثرگذاری خوبی داشته‌اید.

حجت‌الاسلام یزدی خبرگزاری رسا را مصداق حدیث «قليلُ المؤونةِ، كثير المَعونةِ» دانست و ابراز داشت: اگر کسی این ویژگی‌ را در خود ایجاد کند، محبوب قلب امام زمان است و شما توانسته‌اید با این شکل، اثر خوبی را از خود برجای بگذارید که ارزشمند است.

اثر دین شناسی در جلوگیری از تحریف و تخریب نظام

وی افزود: چنین اثرگذاری‌ها و موفقیت‌هایی مدیون آن ویژگی‌هایی است که در نیروها وجود دارد؛ طلبه باید دین را بشناسد و بعد از شناخت دین در مسیر انذار عمل کند؛ بنابراین انذار و تبشیر به‌عنوان مهم‌ترین رسالت برعهده کسی است که دین را می‌شناسد.

فرزند مرحوم آیت الله یزدی با بیان اهمیت دین شناسی در میان طلاب و اهمیت جلوگیری از تحریف و تخریب نظام، اظهار داشت: ما طلاب باید دین را بشناسیم و اجازه ندهیم تا تحریف و آسیبی متوجه نظام و مسیر صحیحی که باید بپیماید ایجاد شود.

وی ادامه داد: همه کارها به‌خصوص کارهای جمعی و حتی کارهای فردی باید دو خصلت داشته باشد، یکی خوب انجام دادن است؛ یعنی کسی نتواند ایرادی بگیرد، هر چند ایراد وجود دارد و هر کاری انجام دهید به آن انتقاداتی وارد می‌سازند؛ دوم این است که باید کاری که انجام می‌دهید خالصانه انجام شود؛ به آن معنا که فرد به دنبال شهرت و مقام نباشد، شهرت و مقام به دنبال فرد می‌آیند.

آیت الله یزدی تا پایان عمر از گرفتن خودرو و موبایل امتناع کرد

حجت‌الاسلام یزدی با اشاره به تهمت‌هایی که درباره اموال و دارایی‌های آیت الله یزدی شایع می‌شد، توضیح داد: شایعات و تهمت های بسیاری درباره زندگی و دارایی مرحوم والد ما مطرح می شد؛ به ایشان اصرار می کردیم که در این خصوص موضعی بگیرید اما ایشان این کار را انجام نمی دادند و بی توجه به این شایعات تنها و تنها به انجام وظیفه طلبگی و انقلابی خود می پرداختند. آیت الله یزدی با این وجود که چند دوره نماینده مجلس بودند؛ اما تا پایان عمرشان خودرو یا گوشی تلفن همراه نداشتند و از گرفتن آن نیز امتناع می‌کردند.

فرزند آیت الله یزدی با بیان اینکه خبرنگاران خبرگزاری رسا به‌عنوان افسران جنگ نرم هستند، گفت: شما همان افسرانی هستید که باید به تعبیر رهبر معظم انقلاب جهاد کبیر انجام دهید.

وی افزود: امروز جهاد شما واقعا جهاد کبیر است که با مبانی دینی و قرآنی به عنوان افسران جنگ نرم به تربیت نیروهایی مانند خودتان مبادرت کنید.

حمایت از ولی فقیه؛ وصیت آیت الله یزدی

حجت‌الاسلام یزدی در پایان با تأکید بر مقوله بصیرت و انقلابی بودن بیان داشت: آیت الله یزدی بر بصیرت و انقلابی بودن تاکید می‌کردند، از ایشان ۵۱ وصیتنامه باقی مانده و در بیشتر آن‌ها، بر حمایت از ولی فقیه و حفظ بصیرت تاکید کردند که شما باید بصیرت را به‌عنوان شاخص دنبال کنید.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1400/09/06
رسا یک خبرگزاری انقلابی است
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین