۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
کد خبر: ۷۱۱۳۷۴
پ
سردار محمدرضا موحد:
فرمانده سپاه استان قم گفت: ۱۴ و ۱۵ خرداد، مظهر پیوند عمیق و تاریخی و اوج دلبستگی میان امام و امت و نشانی آشکار از تبعیت، فرمانبرداری و دلدادگی حقیقی ملت از امامشان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم به مناسبت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد.

متن پیام فرمانده سپاه استان قم به شرح زیر است:

۱۴ و ۱۵ خرداد، مظهر پیوند عمیق و تاریخی و اوج دلبستگی میان امام و امت و نشانی آشکار از تبعیت، فرمانبرداری و دلدادگی حقیقی ملت از امامشان است، که این خود یکی از رموز اصلی پیروزی انقلاب اسلامی و بقاء نظام اسلامی در طول تاریخ معاصر بوده است.

بحق حضرت امام خمینی (ره) با رهبری حکیمانه، عالمانه و تیزبینانه خود عظیم‌ترین حماسه مردمی و شگفت ‌انگیزترین انقلاب را با خلق یک حکومت دینی برخاسته از اراده مردم طراحی و پایه‌گذاری نمود که منافع استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جهانخوار را با بیداری ملت‌های مسلمان و مظلوم در سراسر جهان به چالش کشید و نوید بخش تحقق نظم نوین الهی مبتنی بر اسلام ناب محمدی (ص) گردید.

تعمیق و تأمل در واقعیت‌های امروز نظام جهانی و به ویژه پیچیدگی‌ها، ترفندها و سناریوهای شوم دشمنان اسلام، گویای آن است که سیره و اندیشه حضرت امام (ره) می‌تواند همواره به عنوان سند و چشم‌انداز راهبردی مبارزه با نظام سلطه، چراغ راه ملت و مسئولان نظام قرار گیرد.

همانگونه که قیام خونین یوم‌الله پانزدهم خرداد با تأسی از اندیشه‌های حضرت روح الله، سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 1357 بود که باعث تسریع در روند شکل‌گیری مبارزات و سرانجام پیروزی انقلاب اسلامی شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین