۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
کد خبر: ۷۱۷۲۷۱
مقام ارشد حزب الله:

پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳روزه دروازه های جهنم را به روی آمریکا گشود

پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳روزه دروازه های جهنم را به روی آمریکا گشود
البغدادی با بیان اینکه پیروزی در جنگ ۳۳روزه قواعد بازدارندگی را علیه رژیم صهیونیستی ایجاد کرد گفت: این پیروزی دروازه های جهنم را به روی توطئه های آمریکا در کل منطقه گشود.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری رسا، شیخ «حسن البغدادی» عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان گفت: ما این روزها یاد و خاطره پیروزی بر دشمن صهیونیستی در ژوئیه ۲۰۰۶ را جشن می‌گیریم؛ هر چند تلخی اقدامات برخی طرف‌ها برای تشویق و کمک به دشمن برای انجام جنگ دوم علیه لبنان در یاد و خاطره‌ها باقی مانده است، در حالی که آنها باید از وطن خود دفاع می‌کردند و در کنار ملت خود می‌ایستادند.

شیخ البغدادی طی سخنانی در مراسمی در حومه جنوبی بیروت افزود: پیروزی بزرگ در جنگ ۳۳ روزه قواعد بازدارندگی را علیه این رژیم تروریستی که هیچگاه زبان گفتگو و همزیستی را نشناخته است، ایجاد کرد. امروزه به برکت این بازدارندگی، از کشور و مردم خود محافظت می‌کنیم و ثروت‌هایمان را باز پس می‌گیریم. همه سرسپردگان و توطئه گران بدانند که ما قدرت خود را مجانی به دست دشمنان نخواهیم داد و تا زمانی که دلایل قانع کننده وجود دارد، سلاح‌های ما باقی خواهد ماند.

این مقام ارشد حزب الله ادامه داد: پیروزی مقاومت در برابر تجاوز آمریکا و اسرائیل و متحدانشان، دروازه‌های به جهنم را به روی پروژه آمریکا در سراسر منطقه گشود و این مسئله به وضوح در سوریه، فلسطین، عراق، یمن و سایر مناطق مشهود است.

وی در پایان تأکید کرد: محور مقاومت در کانون معادلات منطقه‌ای و بین المللی قرار گرفته است و انشا الله در روزهای آینده شاهد انسجام و پیروزی‌های بیشتر این محور خواهیم بود. در آن روز آمریکایی‌ها متوجه می‌شوند که سیاست‌های غلط آنها و قدرتشان که مبتنی بر گرایش‌های شیطانی و تروریستی است، تا چه اندازه دچار ضعف و سستی است. در عین حال، این فرصتی برای ما است تا خود را تقویت کنیم و دستاوردهای زیادی را در زمینه تصمیم گیری حاکمیتی و آزادی کشور و حفظ ثروت‌های آن کسب کنیم./۹۸۸/

ارسال نظرات