۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
کد خبر: ۷۲۰۷۲۵
پ
آیت الله جاودان:
استاد درس خارج حوزه علمیه با بیان اینکه آشوبگران حرمت مردم ایران را نگه نداشتند، گفت: اینکه شما بتوانید سرنوشت ایران را تغییر دهید رویا و خیال خام است.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، آیت الله محمد علی جاودان در واکنش اعتراضی نسبت آشوبگران و برخی از چهره های حوزوی و غیرحوزوی در دمیدن آتش فتنه و حوادث اخیر در پیامی گفت: به بهانه از دنیا رفتن یک دختر هم وطن چند ده نفر را به خاک و خون کشید این انصاف است؟ آیا مقتضی ایرانی بودند چنین چیزی است؟ آیا مفهوم و مصداق آزادی همین چیزهایی است که شما عمل کرده اید و نشان داده‌اید؟

متن کامل بیانیه به این شرح است:
دشمن اگر عاقل باشد دست به هر کاری نمی زند راهی برای آشتی باز می گذارد شما با نظام اسلامی دشمنید، چون این نظام تن به ذلت و بردگی اربابان قدرت عالم (امپریالیسم) نداده است.

سوزاندن قرآن «العیاذبالله»، سوزاندن پرچم ملی یا کشاندن چادر و روسری از سر زن مسلمان ایرانی نشان می دهد شما هیچ اصلی را قبول ندارید شما حتی حرمت میل و خواسته عموم مردم ایران را نگه نداشتید مردم ایران بیش از هزار سال است که به این اصول معتقدند و عشق می ورزند.

پنج میلیون زائر ایرانی در زیارت اربعین امام حسین علیه السلام و پنج میلیون زائر ایرانی از مشهد حضرت رضا علیه السلام نشانه عشق های مقدس مردم ایران است شما این ها را نمی بینید؟!

طی روزهای گذشته شما نشان دادید که به هیچ قداست الهی و قداست ملی پایبندی ندارید مردم چون ایرانی بودند در راهپیمایی امت رسول الله شرکت کردند و نشان دادند به چه اعتقاد دارند و به چه عشق می ورزند و چه می خواهند شما علایق ملت خودتان را زیر پا گذاشتید.

به بهانه از دنیا رفتن یک دختر هم وطن چند ده نفر را به خاک و خون کشید این انصاف است؟ آیا مقتضی ایرانی بودند چنین چیزی است؟آیا مفهوم و مصداق آزادی همین چیزهایی است که شما عمل کرده اید و نشان داده‌اید؟چه کسانی از این رفتارهای آشوبگران خوشحال شدند؟کسانی که از این آشوب ها خوشحال و آن را تایید و دیگران را ترغیب و تشویق به آن کردند غیر از دشمنان اسلام و ایران بودند؟دولت هایی که سالیان دراز ایران را غارت کردند و مرگ و مرض و قحطی برای ما به بار آوردند.

اینکه شما بتوانید سرنوشت ایران را تغییر دهید رویا و خیال خام است ان شاءالله

زنده باد اسلام و تشیع، زنده باد ایران اسلامی،برای شهدای امنیت طلب مغفرت و رحمت می کنیم و از خدای متعال عزت و قدرت روز افزون نظام اسلامی و رهبری آن را درخواست داریم آمین رب العالمین.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین