۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
کد خبر: ۷۲۸۴۱۶
پ
آیت‌الله سبحانی:
حضرت آیت الله سبحانی گفت: باید جوانان را با قرآن و معارف اسلامی آشنا کنیم که این امر موجب عدم تضعیف اعتقادات آنان و ایجاد مصونیت خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله جعفر سبحانی، امروز در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار  کرد: باید جوانان را با قرآن و معارف اسلامی آشنا کنیم که این امر موجب عدم تضعیف اعتقادات آنان و ایجاد مصونیت خواهد شد.

وی تأکید کرد: خدمات قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار مهم است و آشنایی با قرآن و حفظ آن مصونیت به اهل قرآن می دهد که کمتر لغزش پیدا می کنند.

حضرت آیت الله سبحانی بیان کرد: بحث های قرآنی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد توجه است و از این بابت قدردان این وزارت خانه هستیم.

وی تصریح کرد: تعداد زیادی از ناشران دینی در قم هستند و تقاضا دارند مشکل کاغذ چاپخانه‌ها حل شود تا رکود کار ناشران قم مرتفع شود.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم ابراز داشت: ناشران در مورد کاغذ باید از حمایت های ویژه وزارت ارشاد برخوردار شوند تا کارگران چاپخانه ها و صحافی ها بیکار نشوند.

حضرت آیت الله سبحانی با بیان این که قم بعد از تهران مهمترین ناشران را دارد و صدها چاپخانه در قم فعالیت می‌کنند. تأکید کردند: فعالیت‌های قرآنی باید تقویت شود و توجه به این عرصه مهم است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین