۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
کد خبر: ۷۵۴۱۴۷

برگزاری جشنواره غذا با حضور طلاب و دانشجویان بین الملل جامعةالزهرا

برگزاری جشنواره غذا با حضور طلاب و دانشجویان بین الملل جامعةالزهرا
جشنواره بین المللی غذا با حضور طلاب بین الملل جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و دانشجویان بین الملل دانشکده هدی در سرای حضرت خدیجه سلام‌الله‌علیها برگزار شد.
 

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، همزمان با ایام ولادت باسعادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام کریم اهل بیت علیهم‌السلام، جشنواره بین المللی غذا با حضور بانوان طلبه و دانشجویان بین الملل جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها از کشورهای مختلف در سرای حضرت خدیجه سلام‌الله‌علیها برگزار شد.

در این مراسم، سیده زهره برقعی مدیر جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها ضمن تبریک ولادت باسعادت امام حسن علیه‌السلام، تصریح کرد: هرچقدر ما ائمه اطهار علیهم‌السلام را بیشتر بشناسیم و معرفت خود را نسبت به ایشان بیشتر کنیم، بیشتر به آن‌ها نزدیک می شویم و بیشتر مورد توجه حضرات معصومین علیهم‌السلام قرار می گیریم.

مدیر جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها تأکید کرد: هر چقدر صفات ما به هم شبیه باشد، بیشتر همدیگر را دوست داریم، بنابراین تلاش کنیم صفات اهل بیت علیهم‌السلام در وجود ما پررنگ شود تا شبیه اهل بیت علیهم‌السلام شویم.

برای شب‌های قدر آماده شویم

معصومه شریفی معاون تبلیغ و امور فرهنگی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها نیز در این مراسم، ضمن عرض تبریک این ایام، توصیه کرد: این شب‌های سرنوشت ساز و آماده شدن برای شب‌های قدر است که سرنوشت و مقدرات یک سال ما رقم می خورد.

وی با تصریح بر اینکه سعی کنید قلب‌هایتان برای ورود به شب های قدر آماده باشد، خاطرنشان کرد: در روایت آمده که حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در دهه آخر ماه مبارک رمضان رختخواب فرزندانشان را جمع می کردند تا به خواب عمیق نروند.

در این جشنواره، ۴۸ نفر از بانوان طلبه و دانشجویانی از کشورهای هند، پاکستان، ترکیه، تایلند، آذربایجان و غیره در ۱۲ گروه حضور داشتند و با پخت غذاهای خود در ماه مبارک رمضان به رقابت پرداختند.

در پایان برنامه، به برگزیدگان این جشنواره به رسم یادبود، هدایایی تقدیم شد.

ارسال نظرات