۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۰
کد خبر: ۷۵۴۱۸۲

اعلام محل استقرار خواهران و برادران در مراسم شب‌های قدر حرم بانوی کرامت

اعلام محل استقرار خواهران و برادران در مراسم شب‌های قدر حرم بانوی کرامت
از سوی مدیریت حرم مطهر بانوی کرامت، محل استقرار خواهران و برادران در مراسم احیای شب‌های قدر اعلام شد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، حجت الاسلام صفر فلاحی، مدیر حرم مطهر بانوی کرامت در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به محل استقرار زائران در مراسم احیاء شب‌های قدر در حرم مطهر بانوی کرامت اظهار کرد: محل استقرار برادران شبستان امام خمینی (ره)، مسجد بالاسر و رواق شهید مطهری، شبستان اول مسجد اعظم، سمت قبله صحن صاحب‌الزمان (عج) و صحن امام هادی علیه‌السلام خواهد بود.

وی افزود: برای استقرار خواهران صحن امام رضا علیه‌السلام، بالکن‌های شرقی و غربی شبستان امام خمینی (ره)، شبستان نجمه خاتون، بخش شمالی صحن صاحب‌الزمان (عج) و شبستان دوم و سوم مسجد اعظم آماده‌سازی شده است.

مدیر حرم مطهر ادامه داد: برای استقرار مشترک خواهران و برادران به‌صورت خانوادگی نیز صحن پیامبر اعظم (ص)، صحن جوادالائمه علیه‌السلام، صحن مسجد اعظم، میدان آستانه و خیابان شهید آیت‌الله نمر مهیا شده است.

وی ادامه داد: تمامی محل‌های استقرار ویژه خواهران و برادران مفروش خواهد شد و بخشی از صحن‌های پیامبر اعظم (ص) و جوادالائمه علیه‌السلام نیز برای حضور خانواده‌ها مفروش خواهد بود، بخشی از میدان آستانه که برای خانواده‌ها است مفروش شده و خیابان شهید آیت‌الله نمر نیز بدون فرش است و زائران برای نشستن در این مکان‌ها زیرانداز به همراه داشته باشند.

حجت الاسلام فلاحی ادامه داد: باتوجه‌به محدودیت‌های ترافیکی در شب‌های قدر و کمبود پارکینگ حتی‌المقدور زائران از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و از آوردن وسایل حجیم به حرم مطهر خودداری کنند.

ارسال نظرات