۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۷۵۴۲۴۷
آیت‌الله سبحانی در دیدار استاندار قم:

ویلایی سازی باید در دستور کار باشد

ویلایی سازی باید در دستور کار باشد
حضرت آیت‌الله سبحانی با انتقاد از وضعیت ساختمان‌سازی در شهر قم، عنوان کرد: این روز‌ها شاهد انبوه‌سازی آپارتمان در قم هستیم، نکته قابل توجه این است که ساختمان سازی نباید به صورت کامل به سمت آپارتمان‌سازی برود بلکه باید ویلایی‌سازی هم در دستور کار باشد.
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حضرت آیت‌الله جعفر سبحانی در دیدار سیدمحمد آقا میری بعد از ارائه گزارش‌ استاندار قم از عملکرد مدیریت استان در سال گذشته، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های انجام شده، بیان کرد: امیدواریم استانداران در مدیریت خود باشند تا معیشت و زندگی مردم در رفاه بهتری قرار گیرد.
 
وی در ادامه با اشاره به وضعیت کشاورزی در استان قم مطرح کرد: تعدادی از باغات قم بنا به دلایل متعددی از بین رفته است؛ باتوجه به اینکه انار و انجیر قم جزو محصولات مرغوب به‌شمار می‌رود نسبت به کاشت بیشتر این دو میوه در قم باید توجه ویژه شود.
 
حضرت آیت‌الله سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از وضعیت ساختمان‌سازی در شهر قم، عنوان کرد: این روزها شاهد انبوه‌سازی آپارتمان در قم هستیم، نکته‌ قابل توجه این است که ساختمان سازی نباید به صورت کامل به سمت آپارتمان‌سازی برود بلکه باید ویلایی‌سازی هم در دستور کار باشد.
 
وی ادامه با انتقاد از افزایش نرخ کرایه تاکسی در قم، گفت: گزارش‌هایی مبنی بر افزایش بی‌رویه نرخ کرایه تاکسی‌ها در قم به ‌دست ما رسیده که این مسأله سبب نارضایتی مردم شده، انتظار داریم نسبت به این موضوع اقدمات فوری انجام دهید.
 
استاندار قم نیز در این دیدار بیان کرد: در بدو ورود به استان رسیدگی به مسائل فرهنگی، معیشتی و مسکن را جزو اولویت‌های خود قرار داده و به همه معاونینم و مدیران کل دستگاه‌ها دستور دادم که در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
 
آقامیری افزود: دغدغه اصلی بنده این است در فرصتی که نصیبمان شده توفیق خدمت به مردم را داشته باشیم تا بتوانیم مشکلی از مشکلات مردم شریف، متدین و انقلابی قم را حل نماییم.
میثم صدیقیان
ارسال نظرات