۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۰
کد خبر: ۷۵۴۲۷۷

رضایت ۸۰ درصدی مردم از نوشت‌افزار ایرانی

رضایت ۸۰ درصدی مردم از نوشت‌افزار ایرانی
مدیرعامل مجمع ایران‌نوشت از رضایتمندی ۸۰ درصدی مصرف‌کنندگان از لوازم‌التحریر ایرانی خبر داد.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، محمد یقینی، مدیرعامل مجمع نوشت‌افزارایرانی اسلامی، در گفت‌وگویی با اشاره به اقبال مصرف‌کنندگان و افزایش سهم نوشت‌افزار ایرانی در سبد خانواده‌ها گفت: در حاشیه نمایشگاه ایران‌نوشت که در شهریورماه سال گذشته برگزار شد، نظرسنجی صورت گرفت تا میزان رضایتمندی مصرف‌کنندگان از لوازم‌التحریر ایرانی بررسی شود.

وی ادامه داد: نتایج نشان می‌داد که 80 درصد از مصرف‌کنندگان از استفاده و خرید از این محصولات اعلام رضایت کرده‌اند.

یقینی با بیان اینکه در حال حاضر تولیدکنندگان داخلی در اکثر شاخه‌های اصلی فعال هستند و ما با تنوع محصولات ایرانی در حوزه نوشت‌افزار مواجهیم، به برنامه‌های سال جدید اشاره و تصریح کرد: استفاده از کاغذ ایرانی و گفت‌وگو با فعالان حوزه تولید محصولاتی مانند دفتر برای استفاده از این نوع کاغذ از جمله برنامه‌های سال جدید خواهد بود.

وی یادآور شد: در همایشی که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد، چند محور اصلی برای فعالیت در سال جدید مشخص شده است که از جمله آنها می‌توان به گفت‌وگو با تصویرگران اشاره کرد.

نوشت‌افزار ایرانی اسلامی که بیش از یک دهه است شکل گرفته، تلاش دارد تا ضمن تامین بازار با اقلام تولید داخل، کیفیت و تنوع محصولات خود را نیز بالا ببرد. طی یک دهه گذشته فعالین این صنعت با ذائقه‌سنجی و بررسی نیاز بازار توانسته‌اند سهم محصولات تولید داخل را در سبد خانوار افزایش دهند؛ به‌طوری که در حال حاضر 60 درصد از اقلام بازار به این محصولات اختصاص دارد.

ارسال نظرات