۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹
کد خبر: ۷۶۰۸۳۴

اولین دوره آموزشی حقوق و قضای اسلامی ویژه طلاب خواهر برگزار می شود

اولین دوره آموزشی حقوق و قضای اسلامی ویژه طلاب خواهر برگزار می شود
ثبت‌نام اولین دوره آموزشی حقوق و قضای اسلامی به همت معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران آغاز شد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران با همکاری مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) فراخوان اولین دوره آموزشی حقوق و قضای اسلامی را اعلام کرد.‌

شرایط داوطلبان برای شرکت در آزمون، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی سطح ۳ فقه و اصول با معدل ۱۶ است که داوطلبان می‌توانند تا پایان دوره کوتاه مدت، مدرک تحصیلی خود را ارائه دهند.

دومین شرط، برخورداری از حداکثر سن ۳۸ سال تمام در زمان ثبت‌نام است، همچنین داوطلبان دانش‌آموخته دکتری تخصصی یا سطح ۴ و ایثارگران و خانواده آن‌ها به مدت ۲ سال، می‌توانند از یکی از موارد مذکور استفاده کنند؛ مدت اضافه شده به حداکثر سن مقرر در هر حال نمی‌تواند از ۲ سال بیشتر باشد.

فارغ‌التحصیلان این دوره پس از طی دوره و کسب موفقیت در آزمون علمی پایانی و دریافت گواهی‌نامه، به معاونت منابع انسانی قوه قضائیه معرفی می‌شوند.

برای داوطلبان امکان سکونت در شهر قم و اعطای خوابگاه در شرایط خاص وجود دارد، مهلت ثبت‌نام از ۱۰ تا آخر تیرماه ۱۴۰۳ است و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://modaresqom.whc.ir/ مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۱۲۸۵۱۵۸ تماس بگیرند.

آغاز ثبت‌نام اولین دوره آموزش حقوق و قضای اسلامی

 

ارسال نظرات