۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
کد خبر: ۷۶۱۰۳۴

پیام آیت‌الله مدرسی یزدی پیرامون مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

پیام آیت‌الله مدرسی یزدی پیرامون مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: سرنوشت فردای قوه مجریه، امروز در دست شما مردم است، پس با شور و اشتیاق و با فهم عمیق و احساس مسئولیت، از این نعمت بزرگ الهی به بهترین وجه بهره ببرید.
 

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی‌یزدی عضو فقهای شورای نگهبان پیرامون مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری پیامی منتشر کرد.

وی در این پیام روز 15 تیر را سرنوشت ساز توصیف کرد و از مردم خواست با حضور خود در آستانه ماه محرم دشمن را مأیوس کنند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینک در آستانه روز سرنوشت‌ساز کشور حداقلّ برای چهار سال آینده هستیم و برای یکایک مردم در رابطه با چنین روزی، نقشی دیده شده است. این نقش پر قدرت و سرنوشت ساز است و می‌تواند جامعه و آرمان‌های آن را تا مدّت مدیدی به طور ژرف متأثر کند.

سرنوشت فردای قوه مجریه، امروز در دست شما مردم است. پس با شور و اشتیاق و با فهم عمیق و احساس مسئولیت، از این نعمت بزرگ الهی به بهترین وجه بهره ببرید، و با انتخاب دقیق، شکر نعمت به درگاه خدای عزّوجلّ به‌جا آورید.‌

ای مردم آزاده ایران اسلامی! در آستانه ماه قیام حسینی قرار داریم، با عشق و شور حسینی و بصیرت عاشورایی، صندوق‌های رأی را از بصیرت و عشق لبریز کنید و جبهه استکبار را بیش از پیش ناامید نموده و تداوم انقلاب اسلامی را تضمین کنید. از امام رؤوف؛ عالم آل‌محمّد حضرت رضا (علیه آلاف التحیة و الثناء) چنین نقل شده است:

«إِذَا کُنْتَ فِی خَیْرٍ فَلَا تَغْتَرِرْ بِهِ، وَ لَکِنْ قُلِ اللَّهُمَّ سَلِّمْ‏ وَ تَمِّمْ».

هرگاه تلاش برای کاری می‌کنی، به آن مغرور مشو، و لکن بگو: «خدایا سلامت بدار و کار را به پایان برسان» (۱).

پیروزی فراگیر بر جبهه استکبار که خواستارِ بردگیِ ملّت‌هاست، در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و ... نیازمند استمرار حضور و تلاش مؤثر مردمِ آزاده در تمام عرصه‌ها می‌باشد که یکی از مهمترین آن‌ها، انتخابات پیش‌رو است.

از خدای بزرگ می‌خواهم نعمتش را بر ما تمام و بهترین‌ها را برای ما مقدّر فرماید. بمحمدٍ و آله الطاهرین

۱۴۰۳/۴/۱۴

سید محمدرضا مدرّسی

ارسال نظرات