تا دستیابی به موفقیت، فاصله داریم
نماینده چین در سازمان‌ های بین‌ المللی:
نماینده چین در سازمان‌ های بین‌ المللی در وین بعد از پایان مذاکرات وین برای لغو تحریم‌ های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران تاکید کرد که پیشرفت‌های حاصل شده در مذاکرات را نباید دست کم گرفت هر چند اختلافاتی باقی است و تا دستیابی به موفقیت، فاصله داریم.
سهامداران صبر و حوصله داشته باشند؛ آینده بورس بسیار خوب خواهد بود
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با اشاره به اقدامات اقتصادی اخیر دولت گفت: اکنون استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول بدون پشتوانه به صورت کامل قطع و درآمدهای جدیدی تعریف شده تا از فشاری که روی مردم است کاسته شود.
دو عرضه اولیه این هفته
فردا، ۱۷ شهریورماه هم بازار بورس و هم بازار فرابورس میزبان عرضه‌های اولیه خواهند بود تا شمار عرضه اولیه‌های سال جاری به ۱۱ عرضه برسد.
اراضی ۶ هزار متری سعادت آباد با دستور رئیس قوه قضائیه به دولت بازگشت
شش هزار مترمربع از یک پلاک ثبتی در سعادت‌آباد تهران با دستور رئیس قوه قضاییه و رأی دیوان عالی کشور به سازمان ملی زمین و مسکن بازگشت.
مقاومت بیت‌کوین کی شکسته می‌شود؟
بیت‌کوین پشت مقاومت مهم خود در محدوده ۵۰ هزار دلار نوسان می‌کند و چند باری هم برای شکستن این مقاومت تلاش کرده است. مقاومت کی شکسته می‌شود؟
گوشت را کم‌تر بخرید گران‌تر می‌فروشیم!
در حالی که ستاد تنظیم بازار، پیش از آغاز ماه مبارک رمضان از فراوانی کالا به ویژه گوشت قرمز خبر داده بود، اخبار رسیده از بازار حاکی از آن است که قیمت گوشت منجمد تاریخ‌دار به ۵۲هزار تومان افزایش یافته است. این گرانی قیمت‌ها در شرایطی است که به اذعان فعالان بازار تقاضا برای خرید کاهش یافته است.
ظرف یک ماه آینده، بازار را متعادل خواهیم کرد
تولید ناکافی، عرضه و تقاضا را برهم می‌زند؛
رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اینکه تقاضای بالا برای ثبت‌نام در هنگام بازشدن سایت‌های فروش، اکثرا کاذب است؛ تولید ناکافی و در نتیجه عدم پاسخگویی به تقاضا، موجب برهم خوردن بازار شده است.
نحوه معامله سهام عدالت در بورس و فرابورس
مدیرعامل فرابورس علت افزایش نیافتن کارگزاری‌های بورس در این روزهای پر ازدحام مردم برای حضور در بازار سرمایه را توضیح داد.
قضیه پراید ۹۰ میلیونی حقیقت دارد؟
این روز‌ها اختلاف نظر‌ها در اعلام قیمت‌های جدید خودرو و جولان قیمت‌های کاذب شرایط را برای مصرف کنندگان خودرو سخت کرده است.
پرطرفدارترین