دو عرضه اولیه این هفته
فردا، ۱۷ شهریورماه هم بازار بورس و هم بازار فرابورس میزبان عرضه‌های اولیه خواهند بود تا شمار عرضه اولیه‌های سال جاری به ۱۱ عرضه برسد.
مقاومت بیت‌کوین کی شکسته می‌شود؟
بیت‌کوین پشت مقاومت مهم خود در محدوده ۵۰ هزار دلار نوسان می‌کند و چند باری هم برای شکستن این مقاومت تلاش کرده است. مقاومت کی شکسته می‌شود؟
گوشت را کم‌تر بخرید گران‌تر می‌فروشیم!
در حالی که ستاد تنظیم بازار، پیش از آغاز ماه مبارک رمضان از فراوانی کالا به ویژه گوشت قرمز خبر داده بود، اخبار رسیده از بازار حاکی از آن است که قیمت گوشت منجمد تاریخ‌دار به ۵۲هزار تومان افزایش یافته است. این گرانی قیمت‌ها در شرایطی است که به اذعان فعالان بازار تقاضا برای خرید کاهش یافته است.
ظرف یک ماه آینده، بازار را متعادل خواهیم کرد
تولید ناکافی، عرضه و تقاضا را برهم می‌زند؛
رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اینکه تقاضای بالا برای ثبت‌نام در هنگام بازشدن سایت‌های فروش، اکثرا کاذب است؛ تولید ناکافی و در نتیجه عدم پاسخگویی به تقاضا، موجب برهم خوردن بازار شده است.
نحوه معامله سهام عدالت در بورس و فرابورس
مدیرعامل فرابورس علت افزایش نیافتن کارگزاری‌های بورس در این روزهای پر ازدحام مردم برای حضور در بازار سرمایه را توضیح داد.
قضیه پراید ۹۰ میلیونی حقیقت دارد؟
این روز‌ها اختلاف نظر‌ها در اعلام قیمت‌های جدید خودرو و جولان قیمت‌های کاذب شرایط را برای مصرف کنندگان خودرو سخت کرده است.
نظر کارشناسان درباره حباب بورس چیست؟
در ماه‌های اخیر رشد چشمگیر و بی‌سابقه بورس، گوی سبقت را از همه بازارها ربوده است و این روزها بسیاری از مردم برای سرمایه‌گذاری در بورس، دارایی‌های خود را فروخته و راهی بازار سرمایه می‌شوند.
تخفیف ۲۰ درصدی بورسی
هدف از تشکیل این صندوق مشارکت همه مردم در این طرح و بهره‏‌مندی همه ایرانیان از سود بازار سرمایه است. طبیعتاً تغییرات ارزش سهام موجود در این صندوق منجر به افزایش یا کاهش ارزش واحد‌های صندوق ‏می‌شود.
هزینه‌های مالی و جاری ایران‌خودرو و سایپا را پنچر کرد
بررسی وضعیت دو خودرو‌ساز بزرگ و بورسی کشور یعنی ایران‌خودرو و سایپا نشان می‌دهد که این بنگاه‌ها در سه بخش تولید، اداری و مالی با ساختار معیوب و مشکل‌داری روبه رو هستند که موجب شده قیمت خودرو در بازار داخلی روز به روز جهش یابد.
پرطرفدارترین