خدمت‌رسانی مطلوب‌تر اربعین امسال حاصل ارتباط قوی دولت و ستادهای مردمی بود
منصوری:
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: یکی از علت‌های برگزاری باشکوه اربعین امسال این بود که جمع دولت و ستادهای مردمی به یکدیگر نزدیک‌تر شدند.
گردهمایی اربعین به عنوان نمایانگر وحدت به بستر ایجاد آمادگی برای ظهور تبدیل شده است
آیت الله رئیسی در پیامی به همایش تقدیر از موکب‌داران اربعین ۱۴۰۲:
رئیس جمهور تصریح کرد: گردهمایی بزرگ اربعین که روایتگر دلدادگی و عشق به امام حسین (‌ع‌)‌ است، اکنون به بستری بی‌نظیر برای تولید قدرت در جهان اسلام،‌ تحکیم پیوندهای مؤمنین و ایجاد آمادگی برای ظهور تبدیل شده است.
عدم رضایت از نظام اداری مربوط به زمان‌بر بودن انجام امور است
آیت الله رئیسی:
رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت و ضرورت تحول نظام اداری کشور، اظهار داشت: بخش قابل توجه عدم رضایت از نظام اداری مربوط به زمان‌بر بودن انجام امور است.
مسئولان اینترنت ملی و فضای مجازی بومی را جدی بگیرند
حجت‌الاسلام جلالی در گفت‌وگو با رسا:
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، دشمنان جمهوری اسلامی را به دنبال تبعیت این نظام مقدس از آن‌ها عنوان کرد و گفت: مسئولان باید فضای مجازی بومی و اینترنت ملی را جدی بگیرند.
در برنامه هفتم به ایثارگران، کارگران و بازنشستگان توجه داریم
قالیباف:
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حتماً در برنامه به مباحث ایثارگران، کارگران و بازنشستگان توجه داریم، تصریح کرد: دولت و مجلس حتماً چارچوب‌هایی را دنبال می‌کنند که بتوانیم این مسائل را پیش ببریم.
رشد تولید ضرورت اجتناب ناپذیر اقتصاد مقاومتی است
رییس جمهور در فولاد مبارکه اصفهان:
آیت الله رئیسی با تأکید بر ضرورت حمایت از تولید به ویژه صنایع مادر، گفت: امروز یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای اقتصاد مقاومتی، استقلال در تولید و رشد و رونق تولید است.
هیچ مشکلی باعث توقف طرح انتقال آب به اصفهان نشده است
آیت الله رئیسی در جمع مسؤولان و کارکنان طرح انتقال آب اصفهان:
رییس جمهور با تأکید بر ضرورت انتقال آب به اصفهان، گفت: آب رسانی چه در حوزه صنعت و چه در حوزه کشاورزی و چه برای شرب مردم و رفع مشکلات مردم بسیار مهم است.
حمایت دولت از انتقال آب دریای عمان به اصفهان از طریق تأمین اعتبار طرح
آیت الله رئیسی مطرح کرد؛
رییس جمهور با حمایت از طرح انتقال آب دریای عمان به اصفهان گفت: دولت با تامین اعتبار به اجرای هر چه سریعتر طرح انتقال آب از دریای عمان به اصفهان کمک می‌کند.
۵۰ هزار هکتار زمین برای شهرهای جدید واگذار شده است
بذرپاش:
وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از ۵۰ هزار هکتار برای شهرهای جدید زمین تامین شده که بی‌سابقه ترین میزان تامین زمین در تاریخ کشور در دولت مردمی سیزدهم رقم می خورد.
پرطرفدارترین