در دفاع از دین و انقلاب تقیه نکنیم/ باید صریح و قاطع دفاع کرد
امام جمعه قلعه گنج:
حجت الاسلام احمدی نیک گفت: باید دین را دریابیم و در دفاع از دین، ولایت، نظام و انقلاب تقیه نکنیم؛ امروز باید صریح و قاطع بود و زمان تقیه نیست و از دین دفاع نمود.
دومین هیأت هم پای‌کار تریبون آزاد آمد
در رفسنجان؛
کرمان - مسئول فرهنگی هیأت کربلا رفسنجان از برپایی تریبون آزاد در این هیأت برای بحث و تبادل نظر میان مسئولان و مردم خبرداد.
بیانیه حوزه علمیه کرمان در محکومیت اغتشاشات اخیر
کرمان - هزار نفر از مدیران، کادر، اساتید، مبلغان طرح هجرت و امین حوزه علمیه استان کرمان پیرامون حوادث اخیر بیانیه ای صادر کردند.
غدیر را برای نسل امروز و آینده تبیین کنیم
حجت الاسلام نجم الدینی؛
امام جمعه طغرالجرد با اشاره به اینکه غدیر برترین عید از اعیاد اسلامی است، گفت: تبیین واقعه غدیر از وظایف خطیر جامعه برای نسل امروز و آینده است.
مردم همچنان به روحانیت اعتماد دارند/ دستاوردهای نظام باید به درستی بیان شود
دکتر شکراللهی در جمع طلاب و فضلای پنج گنج:
دکتر شکراللهی با تأکید بر ضرورت قدردانی از اعتماد مردم در عرصه های مختلف گفت: مردم به روحانیت اعتماد دارند و پشت سر آنان حرکت می کنند.
اجلاسیه شهدای روحانی مدافع حرم در کرمان برگزار شد
کنگره شهدای روحانی مدافع حرم و نخستین یادواره ۳۸ شهید روحانی استان در مصلی امام علی کرمان برگزار شد.
مجموعه کمیک موشن «حاج قاسمی که من می شناسم» در کرمان رونمایی شد
مجموعه موشن و کمیک موشن «حاج قاسمی که من می شناسم» برگفته از کتاب مربوطه که روایت رفاقت رفیق چهل ساله سردار سلیمانی است، رونمایی شد.
امام جماعتی که هنگام اقامه نماز عصر درگذشت
حجت الاسلام حسین ضیاءالدینی، امام جماعت مسجد قمربنی هاشم (ع) زرند، ظهر روز شهادت امیرالمومنین(ع) هنگام اقامه نماز عصر دارفانی را وداع گفت.
رشته تخصصی تفسیر و علوم قرآنی در کرمان راه اندازی می شود
کرمان - در جلسه انجمن تفسیر و علوم قرآنی حوزه علمیه استان کرمان راهکارهای توسعه و تعمیق مباحث تفسیری و علوم قرآنی بررسی شد.
پرطرفدارترین