متأسفانه حقوق معلولان در جامعه نادیده گرفته می شود
امام جمعه شهرکرد:
چهارمحال و بختیاری ـ حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: هم‌اکنون حقوق معلولان مغفول مانده و باید از سوی مسؤولان و برنامه‌ریزان این حقوق قرار گرفته شود.
۳۵۰ بسته غذایی بین اقشار آسیب پذیر  شهرکرد توزیع شد
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد:
چهارمحال و بختیاری ـ سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکردگفت: ۳۵۰ بسته غذایی به ارزش ریالی هر بسته 3 میلیون ریال بین اقشار آسیب پذیر  شهرکرد توزیع شد.
وقف باغ گردو توسط یک نیکوکار اهل چهارمحال و بختیاری
به مناسبت دهه وقف صورت گرفت؛
چهارمحال و بختیاری ـ حجت الاسلام امیری گفت: یکی از خیرین و نیکوکاران استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت دهه وقف یک باغ گردو را برای نیات خیر وقف کرد.
«علی لندی» نماد ایثار و فداکاری در جامعه بود
امام جمعه شهرکرد:
چهارمحال و بختیاری ـ حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: علی لندی این نوجوان ۱۵ ساله نشان داد که روحیه ایثار و فداکاری در بین مردم نهادینه شده است.
توصیه های نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری به اصحاب رسانه
چهارمحال و بختیاری ـ حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: مراقب باشیم آبروی افراد مخدوش نشود، قلم مسموم سال‌ها امیرالمومنین(ع) را خانه‌نشین کرد.
افراد انقلابی و جهادی برای مدیریت‌های استانی انتخاب شوند
امام جمعه شهرکرد:
چهارمحال و بختیاری ـ حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام گفت: باید مدیران انقلابی، جهادی و به‌دور از نگاه‌های جناحی و دسته‌بندی برای استان ها انتخاب شوند.
طرح‌های ویژه عفاف و حجاب را به شورای انقلاب فرهنگی ارائه کنیم
امام جمعه شهرکرد:
چهارمحال و بختیاری ـ حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: باید در مقابل دشمنان دفاع جانانه داشته و طرح‌ها را در خصوص عفاف و حجاب به شورای انقلاب فرهنگی ارائه کنیم.
رسانه‌ها از حق دفاع کنند/ برای تحکیم نهاد خانواده باید کار جدی انجام شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
چهارمحال و بختیاری ـ حجت الاسلام طاهری با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید از حق دفاع کنند، گفت: رسانه‌ها نباید در برابر ظلم سکوت کنند.
اقتدار نیروهای مسلح ایران در سایه ارزش‌های انسانی و خدامحوری است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
چهارمحال و بختیاری ـ حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام گفت: اقتدار نیروهای مسلح در سایه ارزش‌های انسانی و خدامحوری باید ادامه پیدا کند و از هرگونه اجحاف و انحراف جلوگیری شود.
پرطرفدارترین