مسؤول خیانتکار جایی در نظام اسلامی ندارد
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه:
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه با بیان این که مسؤول خیانتکار جایی در نظام اسلامی ندارد، بر لزوم برخورد با خیانتکاران تأکید کرد.
دشمن با فضای مجازی به دنبال از بین بردن ارزش‌های انسانی است
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه:
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه گفت: دشمن به وسیله فضای مجازی می‌خواهد فرهنگ غربی و شیطانی را غالب کند و ارزش‌های انسانی را از بین ببرد.
حداقل اثر مواسات و کمک مؤمنانه بروز نشاط در قلب فرد و خانواده است
استاد حوزه علمیه قم:
استاد حوزه علمیه قم با دعوت از مردم در راستای پیوستن به پویش رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه، گفت: حداقل اثر مواسات و کمک مؤمنانه بروز نشاط در قلب فرد و خانواده است.
سخنان رهبر انقلاب در روز قدس، راهبرد تازه مقاومت در برابر صهیونیست ها
حجت الاسلام انتظاری مطرح کرد؛
مدیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران گفت: سخنان مهم و حکیمانه مقام معظم رهبری در روز جهانی قدس راهبرد تازه مقاومت برای ایستادگی در برابر صهیونیست ها خواهد بود.
خانواده ها فرزندان خود را برای دفاع و ترویج دین به حوزه های علمیه بفرستند
معاون تهذیب حوزه های علمیه:
حجت الاسلام والمسلمین ملکی گفت: خانواده هایی که جوان توانمندی دارند، فرزند خود را برای تبیین، دفاع و ترویج دین به حوزه های علمیه هدایت کنند.
مسؤولانِ امر تربیت، قرآن را سرلوحه کار خود قرار دهند
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه:
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه با بیان این که مسؤولان امر تربیت، قرآن را سرلوحه زندگی قرار دهند، گفت: مسؤولان با برنامه ریزی بر اساس قرآن جامعه را از هلاکت حفظ کنند.
معنویت و انس با قرآن و اهل بیت سبب آرامش انسان در سختی‌ها می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین ملکی:
معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه گفت: کسی که شاگردی مکتب اهل بیت (ع) را می‌کند و سر سفره قرآن قرار می‌گیرد، در مقابل مشکلات به آرامش و معنویت دست پیدا خواهد کرد.
ریشه اختلافات در زندگی ها عمل نکردن به دستورات الهی است
حجت الاسلام والمسلمین ملکی:
معاون تهذیب حوزه های علمیه گفت: اختلافات، طلاق و دشمنی ها در برخی از خانواده ها و جوامع ریشه در عمل نکردن درست به دستورات الهی دارد.
روایت ماموستا رستمی از دغدغه فرمانده سپاه کردستان برای کمک به نیازمندان
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از زحمات، دغدغه و نگاه خیرخواهانه فرمانده سپاه بیت‌المقدس برای کمک به نیازمندان کردستانی صمیمانه تشکر کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین