رضایت رهبری از عملکرد دولت امید بخش است/ بخش مسکن نیازمند حرکت جهادی است
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان سخنان رهبری در جمع هیئت دولت را نشانه رضایت ایشان از عملکرد یک ساله دولت و امیدبخش دانست و گفت: مردم به زودی شاهد نتایج مثبت جراحی اقتصادی خواهند بود.
تفکر مقاومت برخاسته از اسلام ناب محمدی است
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان گفت: تفکر مقاومت و ایستادگی برابر مستکبران برخاسته از اسلام ناب محمدی است که به‌صورت عملی در قیام کربلا تجسم یافت.
منابر محرم؛ ابزاری برای تربیت نفوس و ایجاد تمدن نوین اسلامی
رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه عنوان کرد؛
حجت الاسلام محمدی وند بر لزوم نقش تربیتی منابر و مجالس محرم در تربیت نفوس و بستری برای ایجاد تمدن نوین اسلامی اشاره کرد.
مسئله مهارت آموزی باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان گفت: بدون تردید مدرک تحصیلی به‌تنهایی حلال مشکلات حوزه اشتغال نیست، امروز مسئله مهارت آموزی و آموزشهای فنی و حرفه ای باید به یک فرهنگ در جامعه بدل شود.
غدیر، عید ولایت‌مداری و  برائت از دشمنان
امام جمعه دامغان مطرح کرد؛
امام جمعه دامغان عید غدیر را عید رهروی از اهل بیت و برائت از مستکبران دانست و گفت: نمی‌توان در دل هم محبت و پیروی از اهل‌بیت را داشت و هم ولایت مستکبران را پذیرفت.
دشمن وحدت امت اسلام را نشانه گرفته است
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان در خطبه‌های نماز عید قربان گفت: دهه ولایت فرصتی برای محبان اهل بیت(ع) است تا با مطالعه در باب مسئله ولایت اعتقادات خود را با علم و آگاهی استحکام بخشند.
انتقاد امام جمعه دامغان از رواج بی حجابی در کشور
امام جمعه موقت دامغان با تبیین اینکه اسلام مخالفتی با فعالیت اجتماعی و اقتصادی بانوان ندارد و انتقاد از رواج بی حجابی در کشور گفت: برجسته‌ترین کمالات زن "حیا و عفت" است.
امروز معنای دانستن زبان دنیا، اقتدار برپایه عزت، حکمت و مصلحت است
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان با اشاره به ترافیک دیپلماتیک یک‌ماه اخیر تهران واشتیاق کشور‌ها برای گسترش روابط گفت: کوتاه آمدن در برابر زیاده خواهی های غرب دانستن زبان دنیا نیست.
انقلاب اسلامی هیچگاه به بن‌بست نخواهند رسید
امام جمعه دامغان:
امام جمعه دامغان با تبیین هفت نکته کلیدی بیانات اخیر رهبرمعظم انقلاب گفت: دشمنان بدانند، انقلاب اسلامی و ملت بصیر ایران هیچ‌گاه به بن‌بست نخواهند رسید.
پرطرفدارترین