۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
کد خبر: ۶۶۰۸۴۰
پ
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با صدور بیانیه‌ محکومیتی، اقدام ننگین امارات در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را خیانتی آشکار دانست.

به گزارش خبرگزاری رسا در کردستان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در بیانیه‌ای اقدام ننگین امارات در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را خیانتی آشکار دانست.

در متن این بیانیه آمده است:

«بسـم الله الـرحـمن الرحـیـم»

«مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَ الَّذینَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْکفَّارِ رُحَماءُ بَینَهُمْ»سوره فتح آیه ۲۹

امام راحل عظیم‌الشان و رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره سران کشورهای اسلامی را به وظیفه خطیرشان در قبال مسائل جهان اسلام و بخصوص مسئلۀ اول مسلمین یعنی آرمان فلسطین متذکر شده و دو روی سکۀ همراهی با این آرمان را مایۀ پیشبرد اهداف اسلامی و تقویت مسلمین،  و پشت کردن به این آرمان شریف و ملت مظلوم و ستمدیدۀ فلسطین را مایه ننگ ابدی و ذلت و خسارت در دنیا و روسیاهی و عذاب در آخرت معرفی کردند.

این ننگ ابدی همراه همه جنایت پیشگان در کسوت سران کشورهای اسلامی که در خدمت اهداف جنایتکارانۀ اسرائیل غاصب و کودک کش قرار گرفته و باسکوت در برابر جنایات علیه مسلمانان و بدتر از آن تمایل به سیاست‌ها و طرح‌های شیطانی و استکباری آمریکا و اسرائیل جنایت پیشه همچون آناپولیس و نقشه راه و معاملۀ ننگین قرن، شریک جرم جنایتکاران روسیاه تاریخ شدند.

زشت‌ترین و ننگین‌ترین صفحه سیاه تاریخ این سران ضداسلام و امت اسلامی، پیمان ننگین کمپ دیوید با دلالی آمریکا و خیانت انور سادات رئیس جمهور معدوم مصر بود که آثار جنایت‌بار آن تا امروز و فرداها ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین را آزرده و می‌آزارد. این قراردادها که تحت نظر آمریکا تنظیم شده بود، جز استقرار اسرائیل در سرزمین‏‌های اشغالی فلسطین و تثبیت آن به عنوان یک دژ استعماری در منطقه و ذلت و خفت و اسارت مردم مسلمان نتیجه‌‏ای در برنداشت.

توافق ننگین عادی‌سازی روابط بین دولت سرسپردۀ امارات متحدۀ عربی با رژیم جعلی و تروریستی صهیونیستی که با طراحی، راهبری و حمایت رژیم ضدبشری و تروریست‌پرور آمریکا از آن رونمایی شده، خیانتی بس بزرگ و جنایتی آشکار علیه صلح و امنیت منطقه و جرمی فراموش نشدنی و نابخشودنی علیه آرمان بزرگ آزادی قدس شریف است.

این اقدام خائنانه که اهداف شوم چندگانه‌ای از جمله؛ به فراموشی سپردن مساله اول جهان اسلام یعنی آرمان آزادی فلسطین و سرزمین قدس، مشروعیت ‌بخشی ظاهری به رژیم منحوس صهیونیستی، تضعیف جبهۀ مقاومت، بسترسازی برای اجرای پروژه معامله قرن و خاورمیانه مورد خواست امریکایی ـ صهیونیستی و ایجاد زمینه‌هایی برای فراگیرسازی رابطه کشورهای مرتجع عربی با اشغالگران صهیونیست را دنبال می‌کند، حرکتی شیطانی و محکوم به شکست است که نه تنها دستاوردی برای مسببان و عاملان آن نخواهد داشت بلکه در معادله‌ای کاملاً معکوس، موجب تسریع در روند نابودی غده سرطانی رژیم جعلی صهیونسیتی و پیروزی هر چه زودتر فلسطینیان در این مبارزۀ نابرابر خواهد شد.

خیانت آشکار دولتمردان امارات به آرمان مشترک و نقطۀ وحدت امت اسلامی یعنی همان آزادی فلسطین و قدس شریف، نشانی از حقارت و ترس ابوظبى از اسرائیل غاصب و سندی آشکار از پشت کردن آنان به آرمان بزرگ قدس بوده و پیامدهای آشکار این توافق جدید با رژیم غیر مشروع و روبه زوال صهیونیسم؛ هر چه باشد به ضرر نظام سلطه و استکبار جهانی و همپیمانان آنان و به نفع جبهه مقاومت اسلامی خواهد بود، به طوری که این توافق ننگین به زودی گریبان همه طرف‌ها، عاملان و مسببان آن  را گرفته و آنان را منفور تاریخ و آماج امواج نفرت و خشم مقدس جهان اسلام و جبهه حامی فلسطین و دچار سرنوشت دیگر خیانتکاران به آرمان بزرگ قدس شریف همچون انور سادات خواهد کرد.

به درستی که این گونه اقدامات نابخردانه موجب تقویت هر چه بیشتر محور مقاومت و افزایش روحیه مبارزه و وحدت در بین کشورهای منطقه به ویژه در میان مردم ستمدیده و مبارز فلسطین علیه اسرائیل غاصب می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان ضمن محکومیت شدید این توافق ننگین و اقدام خفت‌بار، آن را حماقتی راهبردی و بس بزرگ دانسته که تاریخ آن را فراموش نخواهد کرد و به جنایتکاران صهیونیسم و دولتمردان مرتجع سازشکار اعلام می‌کند که سازشکاران و مسببان روابط با رژیم صهیونیستی همیشه در زمرۀ منفورترین جنایتکاران و خیانت پیشه گان تاریخ بوده‌اند./1401/د102/ب1

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پرطرفدارترین