۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
کد خبر: ۶۷۵۲۹۴
پ
تحریف بنیانگذار (۵۳)؛
حجت الاسلام مقدم گفت: مجموعه‌هایی که به نام امام شکل گرفته‌اند وظیفه گسترش اندیشه امام را بر عهده دارند و به نظر می رسد از اهداف امام دور شده‌اند.

حجت الاسلام  عباسعلی مقدم عضو مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا گفت: رهبری در یکی از سخنرانی هایشان فرمودند آیا شخصیت‌ها را هم می شود تحریف کرد بعد جواب فرمودند بله؛ تحریف شخصیت به این است که ارکان اصلی شخصیت یا مجهول بماند یا غلط معنا شود یا به صورت انحرافی و یا سطحی معنا شود.

استاد حوزه علمیه بیان کرد: باید رفتار و گفتار امام برای نسل های بعد از او راهنما باشد، امام را نباید صرفاً به عنوان یک شخصیت محترم تاریخی یا یک معمار انقلاب معرفی کرد، بلکه اگر ملت بخواهند امام را بشناسند و بشناسانند لازم است هدف و اصول ایشان را بشناسند و نگذارند دشمنان آگاه یا دوستان کم همت، شخصیت امام را تحریف کنند و امام را به نفع خودشان مصادره کنند و باید آثار این معمار بزرگ و پایه‌های این ساختمان جهانی به درستی به دنیا معرفی شود.

وی خاطر نشان کرد: عزیزان موسسه نشر آثار امام به جای معرفی افراد، رفتار و گفتارهای امام را تبیین کنند صحیفه نور را به نمایش بگذارند متأسفانه مجموعه‌هایی که به نام امام شکل گرفته‌اند وظیفه گسترش امام را بر عهده دارند به نظر می رسد بسیاری از اهداف امام دور شده‌اند این امر مجال تحریف اندیشه و اصول فکری امام را به دشمنان داده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین