۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
کد خبر: ۶۷۵۷۵۷
پ
رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه اصفهان:
اصفهان - بخشی گفت: ۱۳۷ داور قرآنی از استان اصفهان در نخستین مرحله آزمون طرح ساماندهی سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم مشارکت دارند.

به گزارش خبرگزاری رسا در اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، با اشاره به طرح جدید سازمان اوقاف و امور خیریه در خصوص سنجش، ارزیابی و تربیت داوران قرآن در کشور و به تبع آن در استان اصفهان اظهار داشت: این طرح در استان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان برای مشارکت در این طرح از ۲۴ دی آغاز و تا ۲۴ بهمن ماه ادامه داشت، تصریح کرد: متقاضیان با استفاده از سامانه my.oghaf.ir برای ثبت نام اقدام کردند.

رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه داشتن شرایط لازم برای ثبت نام در این دوره آموزشی در فراخوان این دوره اعلام شده است، اضافه کرد: برای مثال برای بخش حفظ متقاضیان باید حافظ کل قرآن باشند.

وی با بیان اینکه پس از ثبت‌نام و غربالگری صورت گرفته برگزاری نخستین مرحله آزمون طرح ساماندهی سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم به صورت ملی در دستور کار قرار گرفته است، ابراز داشت: این آزمون به صورت مجازی و توسط سازمان اوقاف برگزار خواهد شد.

بخشی  با بیان اینکه زمان این آزمون 24 اسفند ماه اعلام شده است، افزود: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های صحت و حفظ، تجوید، وقف و ابتداء، صوت، لحن، هماهنگی با حسن اجرا، لحن ویژه همخوانی و همسرایی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در چهار سطح شهرستانی، استانی، سراسری دستگاه‌های و نهادها و ملی برگزار می‌شود، ابراز داشت: در مرحله نخست این مسابقات از استان اصفهان 137 شرکت کننده حضور دارند.

رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: از این تعداد 101 نفر خانم و 36 نفر آقا هستند./1304/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین