۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
کد خبر: ۶۸۱۴۰۹
پ
مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی:
سعیدی نژاد گفت: یکی از مهمترین اتفاقاتی که کشور ما امروز به آن احتیاج دارد ایجاد امید برای حرکت به سمت پیشرفت است و نقش زنان در این موضوع، بسیار جدی است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی، معاون فرهنگی و مسؤول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان در سفری یک روزه به دزفول، با فعالان فرهنگی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام احسان خاکی، مسؤول اداره تبلیغات اسلامی دزفول با اشاره به اهمیت حضور بانوان در سنگر دفاع بیان داشت: پیش از اینکه جمعیت بانوان در این شهرستان شکل گیرد، سکان چرخش حرف در "حرف آورد" میان مجالس خواهران بر روی دوش بانوان بوده است و در ادامه این مسیر تازه نفس‌هایی به سنگر دفاع اضافه شده اند که در همه جای این سنگر نقش آفرینی خواهند کرد و زمان زیادی نخواهد گذشت که شاهد درخشش این بانوان در عرصه‌ها مختلف و جبهه مقاومت خواهیم بود.

در ادامه معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و تأکید بر ایجاد امیدآفرینی در جامعه گفت: به فرمایش رهبر معظم انقلاب، نخستین و ریشه ای‌ترین جهاد، ایجاد امید در خود و دیگران است؛ لذا می‌بینیم رویش‌های انقلاب اسلامی بسیار بیشتر از ریزش‌های آن است.

حجت الاسلام فردآقایی با توجه به اهمیت نقش بانوان در تحول آفرینی در جامعه تصریح کرد: ما در سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال کنشگری فعال جامعه بانوان هستیم که رسانه، یکی از ارکان مهم آن محسوب می‌شود و در این زمینه لازم است کار‌های رسانه‌ای بسیاری انجام شود.  
 
وی با استقبال از اجرای طرح پیشرفت نهضت زنان در کشور افزود: ما با اعتقاد و به عنوان یک طرح ابداعی که از سوی مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی ارائه شده، گفتمان سازی را در این خصوص آغاز خواهیم کرد و در حال طراحی یک مدلی تحت عنوان پیشرفت زنان ایران هستیم که بسیاری از قابلیت‌ها اعم از تبلیغ، کارآفرینی، مداحی، رسانه و... باید به آن پیوست بخورد و انتظار می‌رود با ضریب دادن به این کنشگری بتوانیم به هدفی که در پیش داریم دست پیدا کنیم.

در ادامه، مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تبریک به مناسبت روز ملی مقاومت و روز دزفول، عنوان کرد: کار بزرگی که امروز پیش روی انقلاب اسلامی و در مسیر پیشبرد آن است شکل دهی پیشرفت الگوی اسلامی ایرانی است.

خانم سعیدی نژاد با بیان این مطلب که رهبر معظم انقلاب بر جدی گرفتن مفهوم پیشرفت ایرانی اسلامی در برابر مفهوم توسعه غربی تأکید دارند گفت: امروز، تمام آمال و مقاصدی که برای شکل دهی تمدن اسلامی داریم در همین شکل دهی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت می‌شود خلاصه کرد.

وی با اشاره به اینکه خیلی‌ها نمی‌خواهند واقعیت‌های انقلاب به مردم برسد و در صدد مأیوس کردن و وارونه سازی کردن حقایق هستند افزود: یکی از مهمترین اتفاقاتی که کشور ما امروز به آن احتیاج دارد ایجاد امید برای حرکت به سمت پیشرفت است و نقش زنان در این موضوع، بسیار جدی است.

سعیدی نژاد ابراز داشت: زنان هستند که نظام انگیزشی محیط خود را می‌توانند با خود همراه کنند و اراده‌ها را برای شکل گیری و تحقق یک هدف و رسیدن به مقصد استوار نمایند.

وی در پایان به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب مبنی بر ایجاد زنجیره تواصی بین مؤمنین اشاره کرد و یادآور شد: ایجاد زنجیره تواصی راه گشای بسیاری از مسائل و مشکلات کشور است؛ بنابراین به فرمایش مقام معظم رهبری اگر این تواصی که زنجیر محافظت مؤمنان است شکل نگیرد، قطعا جامعه دچار خسران خواهد شد./۹۴۵۴/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین