۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
کد خبر: ۶۸۵۳۷۱

تقدیر از حرکت شجاعانه طلاب سوسنگردی

تقدیر از حرکت شجاعانه طلاب سوسنگردی
قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی از حضور به‌هنگام و هوشمند روحانیون و مبلغین خوزستان در جریان مطالبات مردم و جلوگیری از اغتشاش توسط آنها قدردانی کرد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در شهرستان سوسنگرد از طلاب و روحانیونی که در جریان مطالبات مردمی از به آشوب کشیدن اعتراضات و درگیری جلوگیری کردند تقدیر کرد.

در این برنامه قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی از حضور به‌هنگام و هوشمند روحانیون و مبلغان خوزستان در جریان مطالبات مردمی قدردانی کرد.

لزوم مقابله با فتنه‌گری دشمن

روح‌الله حریزاوی با تجلیل از اقدام شجاعانه و به‌هنگام طلاب حوزه علمیه سوسنگرد خواستار استمرار مطالبه حقوق مردم و مقابله با فتنه‌گری دشمن شد.

روحانیون گشت ارشاد مسئولانند

وی با تأکید بر نقش بی‌بدیل روحانیت در پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی گفت: روحانیون فی‌الواقع گشت ارشاد مسئولانند و در قضیه خوزستان نشان دادند که با کمک فعالان رسانه و جهادی می‌توانند ترک فعل و سوءتدبیر مسئولان را روشن نموده و از آسیب‌های بیشتر جلوگیری کنند.

فشار بر مردم با سوء تدبیر‌های دولت به اوج رسیده است

حریزاوی پس از بازدید از منطقه بحرانی دشت‌آزادگان و دیدار با عشایر حمیدیه در دفتر امام جمعه آن شهر در همایش بزرگ طلاب و فعالان رسانه‌ای و جهادی خوزستان حضور یافت و اظهار داشت: سیاست توسعه سدسازی و تغییر روش آبخیزداری با توسعه صنایع نیشکر در این استان از دولت سازندگی آغاز و در دولت‌های بعد دنبال شد و با سوءتدبیرهای دولت گذشته فشار بر مردم به اوج خود رسید.

لزوم تشکیل کارگروه‌های تخصصی برای حل مشکلات مردم خوزستان

وی با اشاره به لزوم بازنگری سیاست‌های آبی در دولت جدید خواستار تشکیل کارگروه‌های تخصصی با حضور نخبگان انقلابی و حلقه‌های میانی جهت ترسیم الگوی جدید مدیریت عادلانه منابع آب و انرژی در خوزستان شد.

به گزارش فارس جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان سوسنگرد چند روز در جریان برخی اعتراضات به مشکلات بی‌آبی در خوزستان با حضور به موقع در صحنه از به خشونت کشیده شدن اعتراضات و درگیری با نیروهای پلیس جلوگیری کردند.

منبع: فارس
ارسال نظرات