۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
کد خبر: ۶۸۸۹۸۵
پ
ثبت نام غیرحضوری اعم از انتقال از حضوری به غیرحضوری یا تمدید دوره غیر حضوری (انتقال از غیرحضوری به غیرحضوری) با شرایطی الزامی می باشد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، شرایط ثبت نام آموزش غیرحضوری حوزه های علمیه در سال تحصیلی ۴۰۱-۱۴۰۰ عبارت است از تکمیل سطح یک (قبولی در دروس کتبی و شفاهی پایه های ۱ تا ۶) با معدل حداقل ۱۴ در پایه۶ به صورت رسمی در مدارس تحت برنامه مرکز مدیریت حوزه های علمیه و عدم استفاده از مصوبه ۱۰۸۸ (ماده ۱۰ و ۱۸)، اشتغال تمام وقت در یکی از نهاد ها یا ارگان های انقلاب اسلامی (متناسب با شئون روحانیت) و نداشتن منع آموزشی و صیانتی.

 خاطر نشان می شود: در ثبت نام غیرحضوری اعم از انتقال از حضوری به غیرحضوری یا تمدید دوره غیر حضوری (انتقال از غیرحضوری به غیرحضوری) رعایت شرایط مذکور الزامی می باشد.

ثبت نام و انتخاب درس و برگزاری کلاس ها، از تاریخ ۱۴۰۰.۰۶.۱۸ لغایت ۱۴۰۰.۰۷.۰۵ از طریق «سامانه نجاح» امکان پذیر خواهد بود.انتخاب واحد از تاریخ .۱۴۰۰.۰۶.۲۲ لغایت ۱۴۰۰.۰۷.۰۸ فعال خواهد بود.

گفتنی است: زمان برگزاری امتحان از  ۱۴۰۰.۱۱.۰۳ لغایت ۱۴۰۰.۱۱.۰۷ به مدت ۵ روز و مطابق برنامه امتحانی ابلاغی خواهد بود و شرکت در امتحان منوط به ثبت نام در دوره غیرحضوری، انتخاب درس مطابق آیین نامه و نیز نهایی شدن انتخاب درس توسط مدیریت  استان می باشد.

برنامه و محدوده امتحانات در پرتال اطلاع رسانی معاونت آموزش به آدرس www.howzeh-qom.com می باشد و اطلاع رسانی لازم به طلاب و مدارس علمیه مجری آموزش غیرحضوری توسط استان ضروری است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین