۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
کد خبر: ۶۹۰۶۷۷
پ
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
هرمزگان ـ دریادار تنگسیری گفت: امید رهبر معظم انقلاب اسلامی برای تحقق تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب به شما جوانان سرباز است.

به گزارش خبرگزاری رسا در هرمزگان، دریادار علیرضا تنگسیری، سربازی را یک ارزش برشمرد و بیان داشت: امام علی (ع) در حدیثی سرباز را زینت کشور و در جای دیگر سربازان را دژ مستحکم می دانست. در هر کشوری سربازی و خدمت صادقانه به وطن وجود دارد، سربازی مقطعی هست که یک برادر سرباز جوان ما، شجاعت، رشادت و شهامت را هم یاد می گیرد و هم تمرین می کند تا سبک زندگی او شود و برای وطن خود فداکاری کند.

سردار تنگسیری ابراز داشت: در زمان طاغوت و قبل از انقلاب با سربازان برخوردهای بسیار زننده و شخصیت او را خورد می کردند در صورتی که ما به برکت انقلاب اسلامی برای شخصیت سربازان و ناویان عزیز، احترام ویژه و عزتمندی قائل هستیم، ما سربازان را فرزندان خود می دانیم و در مدت زمانی که در مرکز آموزش حضور دارند به آنها آموزش های رزمی، تاکتیک های نظامی، مهارت افزایی تخصصی، اصول اعتقادی سیاسی و احکام نماز به عنوان ستون دین، یاد می دهیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز مدافع و حامی شما سربازان عزیز، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است حضرت آقا به شما سربازان جوان خیلی علاقه دارد و امیدش برای تحقق تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب به شما جوانان سرباز است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه گفت: من خدمت ایشان که مشرف شدم ایشان فرمودند: سلام من را به سربازان، بسیجیان، پاسداران و خانواده آنها در جزایر و جای جای نیروی دریایی برسانید.

سردار تنگسیری افزود: اولین شخص ممکلت ما که فقیه جامع الشرایط و نائب امام زمان (عج) است، مدافع و حامی شما سربازان و جوانان است. ایشان به ما فرماندهان مرتباً توصیه می فرمایند که به سربازان و جوانان عزیر و برومند کشورمان، عزت و غیرت آموزش دهید./1400/د101/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین