۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۷
کد خبر: ۷۱۶۷۳۰
امام جمعه شهرستان پاوه:

رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ما را در سخت ترین شرایط یاری کرده است

رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ما را در سخت ترین شرایط یاری کرده است
کرمانشاه ـ ماموستا قادری گفت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ما را در سخت ترین شرایط یاری کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه، ماموستا ملاقادر قادری در خطبه های این هفته نماز جمعه پاوه اظهار داشت: در سال های اخیر تلاش های بسیاری برای ثبت روز حماسه پاوه در روز 26 مردادماه در تقویم رسمی کشور انجام شده ولی تاکنون این تلاش ها بی نتیجه بوده است.

امام جمعه شهرستان پاوه گفت: در تاریخ این انقلاب و در 26 مردادماه مردم پاوه در مقابل دشمنان و عوامل ضدانقلاب مردانه ایستادند و در این روز حماسه های ماندگاری از سوی مردم و به ویژه شهید دکتر چمران در این دیار شکل گرفت.

این عالم اهل سنت در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ملت فلسطین نزدیک به 8 دهه است که زیر ستم و تجاوزگری های صهیونیست ها قرار دارند و در این مدت شهدای زیادی داده اند.

ماموستا قادری تاکید کرد: با این حال همه جهانیان در حمله اخیر رژیم صهیونیستی شاهد مقاومت جانانه مردم فلسطین بودند.

وی با انتقاد از مواضع برخی از سران عربی ـ اسلامی در قبال موضوع فلسطین، عنوان کرد: یکی از دردها و نگرانی هایی که همه ما داریم این است که برخی از سران ساده لوح عربی و اسلامی دست دوستی به سمت رژیم کودک کش اسرائیل دراز کرده اند و از سوی دیگر همین امر باعث گستاخ تر شدن صهیونیست ها شده است.

امام جمعه شهرستان پاوه افزود: از سوی دیگر به عینه شاهد تلاش صهیونیست ها برای ایجاد اختلاف بین جبهه حماس و جهاد اسلامی هستیم که از این طریق می خواهد که به این دو جبهه ضربه خود را وارد کند.

ماموستا قادری یادآور شد: از سوی دیگر این روزها وضعیت سیاسی و امنیتی کشور عراق در شرایط ویژه و حساسی قرار دارد که فقدان این آرامش و امنیت به دلیل نبود رهبر واحد و مقتدر است چرا که در این کشور همه احزاب، گروه‌ها و قومیت ها و مذاهب به دنبال حکومت داری هستند.

وی با اشاره به اینکه امنیت در ایران نسبت به دیگر کشورهای منطقه به هیچ وجه قابل مقایسه نیست، گفت: امروز شاهد امنیت کامل در داخل کشور هستیم که از این رو قدردان نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی هستیم با این وجود امیدواریم که امنیت اقتصادی و شغلی جوانان مان نیز حل شود.

امام جمعه شهرستان پاوه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب عامل اصلی وحدت در کشور هستند، اظهار داشت: در طول سال های اخیر همواره رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ما را در سخت ترین شرایط یاری کرده است و بی شک اگر این تدابیر ایشان نبود وضعیتی به مراتب بدتر از عراق و ... داشتیم./1400/

ارسال نظرات