۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۴
کد خبر: ۷۱۶۹۲۷

میرحسین موسوی کینه ریشه‌ای از انقلاب و رهبر معظم انقلاب دارد

میرحسین موسوی کینه ریشه‌ای از انقلاب  و رهبر معظم انقلاب دارد
فرمانده انتظامی فراجا با بیان اینکه میرحسین موسوی کینه ریشه‌ای از انقلاب، اصل نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی و تدابیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب دارد، گفت: مردم بیش از قبل از این فرد متنفر شدند.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از خبرگزاری رسا به نقل از خبرگزاری تسنیم از پیشوا، صبح امروز یادواره 140 شهید فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در شهرستان پیشوا با حضور سردار حسین اشتری فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی برگزار شد.

فرمانده‌کل انتظامی فراجای کشور با حضور در امامزاده جعفر(ع) ضمن ادای احترام به شهدای این شهرستان در آستان زیارت امامزاده جعفر(ع) حضور یافت و سپس برای ادای احترام به مزار شهدا و زیارت امامزاده جعفر(ع) رفت و با خانواده‌های شهیدان احمد توکلی و عباس مؤمنی جعفری از شهدای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار حسین اشتری در یادواره 140 شهید فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: امروز امنیت، آرامش، آسایش و اقتدار ایران اسلامی به‌واسطه خون شهدا به دست آمده است و همه وظیفه دارند که قدردان این ایثار باشند که بهترین راه برای این مهم به‌واسطه طی کردن راه آن‌ها در اعتماد به خداوند، اخلاص در عمل و تبعیت محض از رهبر معظم انقلاب محقق می‌شود.

وی افزود: زندگی حاج قاسم سلیمانی، سراسر شجاعت و ایثار است ولی آن‌چه سردار سلیمانی را برجسته‌تر کرده، حرکت برای رضای خداوند و تبعیت محض از ولی فقیه و فرماندهی معظم کل قواست.

فرمانده انتظامی فراجای کشور با بیان این‌که شهدا موجب پیروزی ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها شده‌اند، گفت: به‌فرموده رهبر معظم انقلاب، امروز زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست چرا که هر موقع که در حال‌وهوای یادواره شهدا و به‌یاد جانفشانی آنان باشیم، در زندگی فردی و اجتماعی با موفقیت همراه می‌شویم.

اشتری ابراز داشت: شهدا به یادواره و گرامیداشت و سخنرانی ما نیازی ندارند چرا که آنان به قرب الهی رسیده‌اند، در جوار ائمه اطهار منزل دارند و در سفره اباعبدالله الحسین روزی می‌خورند و این ما هستیم که به شهدا و یاد آنان نیاز داریم چرا که هر مقداری که جامعه ما به‌سمت فرهنگ غنی اسلامی و فرهنگ شهدا و ایثارگران حرکت کند، از آسیب‌ها مصون می‌ماند و مشکلات جامعه کمتر می‌شود.

وی تصریح کرد: وقتی به یاد شهدا باشیم و خود را در مسیر آنان قرار دهیم، می‌توانیم مسیر را با وجود تمامی سختی‌ها طی نماییم، برگزاری این مراسمات اثرات معنوی برای جامعه دارد و کنار آن، از ایثار و ازخودگذشتگی خانواده معظم و معزز شهدا که با ایثار و صبوری، فرزندان خود را تقدیم اسلام کردند، تقدیر می‌شود.

فرمانده‌کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تصریح کرد: مادران، پدران، همسران و فرزندان شهدا به‌دلیل صبر بر شهادت عزیزان خود، از مقام شهدا برخوردارند، کسانی که در راه شهادت عزیزان خود صبر و شکیبایی پیشه کردند و همواره شاکر خداوند متعال بوده و هیچ‌گاه از راه خود پشیمان نشده و پشتیبان انقلاب، قرآن، امام راحل و رهبر معظم انقلاب بوده‌اند.

سردار اشتری با یادآوری اهتمام رهبر معظم انقلاب در تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا گفت: امروز با وجود تأکید رهبر معظم انقلاب بر تقدیر و تجلیل از شهدا، برخی تلاش دارند شهدا را زیر سؤال ببرند که نمونه آن را می‌توان در همین چند روز اخیر مشاهده کرد که یکی از سران فتنه رشادت‌های شهدا به‌ویژه سرلشکر شهید حاج حسین همدانی را زیر سؤال برد و به‌محض انتشار حرف‌های او، کل جامعه به این سخنان حمله کردند و حمایت خود را از شهدای انقلاب، دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت اعلام کردند.

وی گفت: امروز با این سخنان مردم بیش از قبل از این فرد متنفر شدند، فردی که کینه ریشه‌ای از انقلاب، اصل نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی و تدابیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب دارد و با این حرف‌ها ثابت کرد که مشکل او صرفاً انتخابات نبود و این‌ها بهانه‌ای برای مقابله با اصل نظام بود و اگر کسانی هم نسبت به آن‌ها احساس رحم می‌کردند نیت باطنی آنان را به‌خوبی درک کردند.

فرمانده فراجا تصریح کرد: اگر صدها نفر می‌خواستند تا ابعاد فتنه‌گری این افراد را تبیین کنند، به اندازه کاری که او با خودش کرد نمی‌توانستند موفقیت به دست آورند که البته هر کس که بخواهد جلوی شهدا بایستد، خود نابود خواهد شد.

سردار اشتری در پایان خاطرنشان کرد: کاری که برای خدا باشند، ماندگار است و این 140 شهید و شهدای قیام خونین 15 خرداد سال 42، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت، شهید سلیمانی و شهید همدانی تا ابد زنده هستند و کسی نمی‌تواند نور شهدا را خاموش کند.

انتهای پیام/+

ارسال نظرات