۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
کد خبر: ۷۲۵۱۵۳
پ
حجت الاسلام آل عامر تشریح کرد؛
دبیر دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه از برگزاری مرحله نخست آزمون کتبی مفاهیم رشته های آوایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، حجت الاسلام حسن آل عامر، دبیر دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و حدیث حوزه در گفت‌وگویی از برگزاری مرحله نخست آزمون کتبی رشته های معارفی شامل سه رشته ، «حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم»، «تفسیر قرآن کریم» و «معارف نهج البلاغه و صحیفه سجادیه» در 24 آذرماه سال جاری خبر داد.

وی ادامه داد: منابع رشته های تفسیر قرآن کریم، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم و معارف نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در کانال مدیریت قرآن و حدیث حوزه در ایتا به آدرس @mhq114 قرار داده شده است.

حجت الاسلام آل عامر خاطرنشان کرد: لینک شرکت در مسابقه https://azmoon.csis.ir/Signin.aspx می باشد که از طریق پیامک برای شرکت کنندگان ارسال شده است؛ اگر کسی از شرکت کنندگان این پیامک را تا ساعت 12روز 24آذر دریافت نکرد ،می تواند به آیدی @mqh_114 در ایتا پیام دهد تا لینک برایش ارسال شود.

وی با اشاره به محتوای مسابقات رشته های معارفی، عنوان کرد: در رشته تفسیر قرآن کریم، تفسیر سوره مائده بر اساس تفسیر نمونه، در رشته حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفغظ و معارف 48 موضوع اول کتاب «با قرآن خوشبخت شوید»(فصل اول تا هفتم) و در رشته معارف نهج البلاغه و صحیفه سجادیه نیز ترجمه دعاهای 24 تا 27 صحیفه سجادیه(ترجمه آقای انصاریان) و ترجمه و شرح خطبه ۱۹۲ نهج البلاغه معروف به خطبه «قاصعه»(ترجمه آقای دشتی) از شرکت کنندگان آزمون گرفته می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین