۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹
کد خبر: ۷۴۶۰۷۹
مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب و تربیت حوزه خبر داد؛

جزئیات برگزاری مسابقه «مستورا» با موضوع حجاب و عفاف در قالب حفظ موضوعی قرآن کریم

جزئیات برگزاری مسابقه «مستورا» با موضوع حجاب و عفاف در قالب حفظ موضوعی قرآن کریم
مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه از برگزاری مسابقه «مستورا» خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، حجت الاسلام علی مقنی نصرآبادی، مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه از برگزاری مسابقه «مستورا» خبر داد و با اشاره به جزئیات این مسابقه، گفت: مستورا، عنوان طرحی است که به موضوع حجاب و عفاف پرداخته و در قالب حفظ موضوعی قرآن کریم ارائه می شود.

وی افزود: این طرح به تبیین ۱۲ آیه از قرآن کریم در موضوع مبانی و چرایی حجاب و عفاف می پردازد که در شرایط کنونی جامعه برای طلاب و مبلغان ضروری و حائز اهمیت است.

حجت الاسلام مقنی نصرآبادی ضمن دعوت از طلاب و فضلای قرآنی، اساتید، فعالان و کنش گران قرآنی برای الاع رسانی این طرح به جامعه، ابراز کرد: این طرح در جهت تفاهم نامه ای که با سازمان دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی داریم، اجرا خواهد شد.

وی همچنین جزئیات برگزاری این مسابقه را تشریح کرد و گفت: مسابقات روزانه (هر روز یک فراز) از ۲۷ آبان تا ۱۲ آذر هرشب، ساعت ۲۰، برگزار می شود و به برندگان یک گوشی همراه و ۱۲ جایزه نقدی تقدیم خواهد شد؛ نوجوانان در پیام‌رسان شاد و عموم مردم در پیام‌رسان روبیکا می توانند آثار خود را ارسال کنند.

وی افزود: همچنین مسابقه نهایی(همه ۱۲ فراز) نیز از ۱۳ تا ۱۸ آذر برگزار خواهد شد؛ قرعه‌کشی نهایی نیز در روز ۲۰آذر اجرا خواهد شد و جوایزی همچون ps5 و Xbox و گوشی و دوربین عکاسی چاپ فوری و کوآدکوپتر و ساعت هوشمند و پاوربانک و هندزفری به برندگان اهدا خواهد شد.

مدیر قرآن و حدیث معاونت تهذیب و تربیت حوزه در پایان خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی هم در راستای این مسابقه برگزار از ۲۷ آبان تا ۱۸ آذر برای سه مخاطب ویژه نوجوان: استاد چیت‌چیان، کنشگران(افراد فعال و دغدغه مند قرآنی و معلمان و …): استاد قاسمیان و عموم مردم: استاد حاج‌ابوالقاسمی با جوایز ارزنده و اعطای گواهینامه در سامانه ایمانور برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات