۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۵
کد خبر: ۷۵۱۲۶۲
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در بیانیه‌ای؛

حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات، استکبار جهانی را مأیوس خواهد کرد

حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات، استکبار جهانی را مأیوس خواهد کرد
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در بیانیه‌ای با اشاره به این که صحنه انتخابات از صحنه‌هایی است که مسلما دشمنان ملت ایران در آن تماشاگر نخواهند بود، حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات را موجب مأیوس شدن استکبار جهانی دانست.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را انقلابی متّکی بر قدرت ایمان ملت شجاع و مصمم ایران اسلامی دانست و همه مسئولان را به جهاد تبیین و حرکت تحولی در چارچوب قانون و توجه بیشتر به مشکلات مردم دعوت کرد.

متن کامل بیانیه مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهل و پنجمین سالگرد طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی بر ملت سرافراز ایران و همه ملت‌های آزاده جهان تبریک و تهنیت باد. انقلابی که نویدبخش رجعتی مبارک به ارزش‌های الهی و اسلامی بود. انقلابی که متّکی بر قدرت ایمان ملتی شجاع و مصمم بود. انقلابی که هیبت و هیمنه پوشالی همه قدرت‌های مستکبر دنیا را به سخره گرفت. انقلابی که در هیچ  مرز نژادی و جغرافیایی محصور نماند و با تکیه بر شعارهای فطری، وجدان آگاه و بیدار همه مستضعفان و آزادگان عالم را مخاطب پیام بلند وجاودانه خویش ساخت.

دشمنان انقلاب اسلامی در طول ۴۵سال گذشته در راستای بی‌اثر ساختن دست‌آوردهای انقلاب از هیچ اقدامی کوتاهی نکردند و با تحمیل جنگ هشت ساله، هجمه سنگین فرهنگی و تبلیغاتی و محاصره و تحریم اقتصادی، همه توان خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی به کار بستند. اما حاصل این کینه توزی‌ها و نفرت‌انگیزی‌ها چیزی جز سرافکندگی بیش از پیش برای دشمنان و قدرت فزاینده و همه جانبه جریان انقلاب و مقاومت نبوده است.

 در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که به زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نزدیک می‌شویم، مناسب است نکاتی را با ملت شریف ایران در میان بگذاریم:

یک. علیرغم تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله) مبتی بر لزوم حضور حداکثری مردم شریف ایران در روز 11 اسفند در پای صندوق‌های رأی برای برگزاری انتخاباتی تاریخ‌سازو باشکوه، اما بنظر می‌رسد برخی از مسئولین مربوطه توجهی به فرمان معظم‌له نداشته وتاکنون زمینه مناسب برای حضور حداکثری مردم فراهم نشده است .

دو. پیروزی انقلاب اسلامی به زعامت حضرت امام خمینی(قدس‌سره)دربهمن ۵۷ منافع ایالات متحده آمریکا و کشورهای غربی و اذناب آنها را در منطقه و جهان مورد تهاجم قرار داده، لذا از ابتدای انقلاب تا به امروز آنان باتمام توان برای شکست انقلاب تلاش کرده‌اند واز هر فرصتی در این راه استفاده کرده‌اند که به عنوان نمونه می‌شود به جنگ تحمیلی و اغتشاشات سال گذشته اشاره نمود.

سه، یکی از صحنه‌هایی که مسلما دشمنان ملت در آن تماشاگر نخواهند بود، صحنه انتخابات است. علیرغم همه مشکلاتی که در کشور در سطوح مختلف و در زمینه‌های اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، اجتماعی ومدیریتی وجود دارد؛ با این وصف نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم، همانطور که امام امت و مقام معظم رهبری(مدظله) کراراً تاکید کرده‌اند، باید با حضور حداکثری وانتخاب چهره‌های فرهیخته و باایمان، استکبار را مأیوس نمائیم.

آنچه که گاه آزردگی این ملت شریف و بزرگوار را به دنبال دارد، گرانی و تورم افسار گسیخته، فاصله طبقاتی ومشکلات فرهنگی واجتماعی می‌باشد که فعالیت مضاعف مسئولان را می‌طلبد.

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یاد و خاطرۀ همه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی وجنگ تحمیلی 8ساله وشهدای مدافع حرم را گرامی داشته و با ادای احترام به همه جانبازان وآزادگان عزیز وخانواده‌های معظم شهیدان، همه مسئولان را به جهاد تبیین و حرکت تحولی در چارچوب قانون و توجه به مشکلات معیشتی اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه دعوت می‌کند و همگان را به بصیرت فزون‌تر ودرک تاریخی شرایط حاضر کشور و منطقه و تاثیر غیرقابل انکار جبهه مقاومت بر تعاملات جهانی و مسائل غزه وجنایات پرشمار رژیم غاصب صهیونیستی فرا می‌خواند.

همچینن از همگان انتظارداریم که ضمن وحدت مضاعف حول محور ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، با شرکت در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن؛ باردیگر استکبار جهانی ودشمنان قسم خوردۀ این مرز وبوم را مأیوس ودل میلیون‌ها مسلمان وآزادیخواه جهان را شاد و اسباب رضایت خاطر حضرت ولی الله اعظم (عج) را فراهم آورند.(ان شاءالله)

مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم

۲۰بهمن۱۴۰۲

ارسال نظرات