۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۳
کد خبر: ۷۵۴۱۵۱
به همت شرکت ساخت و نگهداری آزادراه اصفهان صورت می گیرد؛

طرح فرهنگی «تقدیر از حافظان خانه و خانواده، منادیان اخلاق و ایمان»

طرح فرهنگی «تقدیر از حافظان خانه و خانواده، منادیان اخلاق و ایمان»
طرح فرهنگی مذهبی انگیزشی و تشویقی تقدیراز حافظان خانه و خانواده، منادیان اخلاق و ایمان به همت شرکت ساخت و نگهداری آزاد راه اصفهان درآزادراه کاشان-اصفهان درحال اجرا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، بهنام مرتضوی پناه معاون اجرایی شرکت آزادراه کاشان- نطنز- اصفهان (سان آراء) ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: شرکت ساخت و نگهداری آزاد راه اصفهان (سان‌آرا) طرح انگیزشی و تشویقی فرهنگی مذهبی «تقدیر از حافظان خانه و خانواده، منادیان اخلاق و ایمان» را با موضوع نماز اول وقت، عفاف و حجاب و جوانی جمعیت (خانواده پُرجمعیت) در دستور کار قرار داد تا در سه مقطع زمانی نیمه دوم ماه مبارک رمضان در موکب امیرالمومنین علی (ع) و مسجد حضرت زهرا در محل عوارضی کاشان اجرا شود.

وی افزود: به منظور تجلیل از مسافران نوروزی و میهمانان ضیافت الهی شامل بانوان محجبه و دارای حجاب برتر (چادر)، مسافران اقامه کننده نماز اول وقت، دختران و پسران روزه اولی و خانواده‌های پر جمعیت اجرا در موکب امیرالمومنین علی (ع) و مسجد حضرت زهرا در مجاورت پلیس راه و عوارضی کاشان، ورودی قمصر اجرا می‌شود که مرحله اول آن با اهدای هدایای فرهنگی، هنری و صنایع دستی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در ایام میلاد امام حسن (ع) اجرا شد.

به گفته وی طرح تشویقی فرهنگی مذهبی «تقدیر از حافظان خانه و خانواده، منادیان اخلاق و ایمان» در راستای ایجاد شور و نشاط معنوی، شادابی و امید آفرینی اجتماعی مورد تاکید در کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی اجرا می‌شود.

مرتضوی پناه گفت: اجرای این طرح فرهنگی ارزشمند در مرحله اول مورد استقبال، رضایت و قدردانی فراوان مسافران نوروزی و مهمانان ضیافت الهی به‌ویژه خانواده‌ها قرار گرفت بطوریکه جمعی از مسافران به ویژه بانوان محجبه اذعان داشتند نظیر اجرای این طرح را با وجود سفر به استان‌ها و شهرستان‌های دیگر مشاهده نکرده‌اند.

لازم به ذکر است، طرح «توقف، حرکت» نیز در راستای کاهش تصادفات با اقدام فرهنگی مذهبی پذیرایی از مسافران نوروزی و اعطای افطاری ساده به میهمانان ضیافت الهی در موکب امیرالمومنین علی (ع) به همت شرکت ساخت و نگهداری آزادراه اصفهان (سان‌آرا) تا پایان روز عید فطر در حال اجرا است که این طرح نیز به عنوان اقدام ایجابی و مشوق رانندگان برای استراحت در طول مسیر و پرهیز از ادامه رانندگی با خواب آلودگی و خستگی بسیار مورد استقبال، مسرت و رضایت هموطنان تردد کننده از این آزادراه قرار گرفته و تجربه سفری لذت بخش و شاد را برای آنها ایجاد کرده است.

آزاد راه سان آرا در منطقه مرکزی کشور و از مسیر‌های مواصلاتی پرتردد با ۱۶۵ کیلومتر طول مسیر از کاشان تا اصفهان است./۱۳۰۷/

محمد ملک آبادی
ارسال نظرات