۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۱
کد خبر: ۷۵۴۳۷۰
نماینده ولی فقیه در کاشان:

رژیم صهیونیستی ثابت کرد که به آخر عمر خود رسیده است

رژیم صهیونیستی ثابت کرد که به آخر عمر خود رسیده است
اصفهان –حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: استقامت ملت ایران در برابر دشمن سبب شده تا اسرائیل با زدن مرکز دیپلماتیک ایران ثابت کند به خط پایان عمرخود نزدیک شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی سه شنبه شب در مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که در آستان علی باقر (ع) در مشهد اردهال کاشان برگزار شد، با اشاره به حمله اسرائیل غاصب به سفارت ایران در سوریه، گفت: جمهوری اسلامی ایران به موقع پاسخ مناسب را به اسرائیل جنایتکار خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه در شب بیست و سوم ماه مبارک برخی موضوعات را باید گفت تا قدر انقلاب اسلامی را بیشتر بدانیم، افزود: آمریکایی‌ها اعتراف کردند اسرائیل با هدف قراردادن کنسولگری جمهوری اسلامی ایران به خط پایان رسیده است.

نماینده ولی فقیه در کاشان ادامه داد: استقامت ملت ایران در برابر دشمن سبب شده است تا اسرائیل با زدن مرکز دیپلماتیک ایران ثابت کند به خط پایان عمر خود نزدیک شده است.

به گفته وی ملت قهرمان و مقاوم ایران که هم به لحاظ نظامی و هم به لحاظ فرهنگی قوی‌تر شده است جهان را برای ظهور امام زمان (عج) آماده می‌کند تا امام عصر (عج) را کمک و یاری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی ادامه داد: پیامبراکرم (ص) می‌فرماید، قبل از ظهور امام زمان (عج) امتی زمینه ساز خواهد آمد و شما ملت ایران همان امت برگزیده هستید.

وی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کار بزرگ آخرالزمانی انجام داد، افزود: حاج قاسم سلیمانی می‌فرماید، هفت لشکر را برای دفاع از حرم تأسیس کردم تا برای امام زمان (عج) امنیت لازم فراهم شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری لشکر یمن، لشکر حزب الله لبنان، لشکر فاطمیون، لشکر زینبیون، لشکر جهاد اسلامی و لشکرحشد الشعبی از جمله لشکر‌هایی اعلام کرد که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برای دفاع از حرم و امنیت امام زمان (عج) تأسیس کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ظهور امام زمان (عج) را کلید رمزآلود فتح قدس دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرماید، ظهور امام زمان (عج) کلید رمزآلودی دارد که آن فتح قدس است./۱۳۰۷/

محمد ملک آبادی
ارسال نظرات