۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴
کد خبر: ۷۶۰۴۶۱
استاندار کرمانشاه:

امیدواریم نتیجه انتخابات زمینه امنیت، پیشرفت و توسعه کشور را فراهم کند

امیدواریم نتیجه انتخابات زمینه امنیت، پیشرفت و توسعه کشور را فراهم کند
کرمانشاه ـ صحرایی گفت: امیدواریم نتیجه انتخابات مایه اقتدار، امینت، پیشرفت و توسعه برای کشور باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه، محمدطیب صحرایی امروز در ستاد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی مدت کوتاهی دور نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان و دور دوم انتخابات مجلس در شهرستان کرمانشاه برگزار شد و هم‌اکنون نیز انتخابات ریاست‌جمهوری در حال برگزاری است.

استاندار کرمانشاه گفت: امیدواریم انتخابات ریاست ‌جمهوری به بهترین صورت ممکن برگزار شود و مشارکت حداکثری را برای پیش‌برد اهداف کشور شاهد باشیم تا بتوانیم مسیر پیشرفت کشور را بدون هیچ‌گونه خللی طی کنیم.

صحرایی تصریح کرد: شهید رئیسی در مدت کوتاه مدیریت خود یک تراز و حدنصاب جدیدی را از رئیس‌جمهور مطلوب را به نمایش گذاشتند و توانستند اقدامات مهم و مؤثری را انجام دهند و استان کرمانشاه نیز از خدمات دولت سیزدهم بهره‌مند شد.

وی ادامه داد: فرآیند چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری طی مدت کوتاهی با همکاری و انسجام تمام دستگاه‌های اجرایی در استان کرمانشاه انجام گرفت و امروز هشتم تیرماه همزمان با سراسر کشور رأی‌گیری در حال برگزاری است. 

استاندار کرمانشاه افزود: بر اساس قانون باید زمینه برگزاری انتخابات طی مدت ۵۰ روز فراهم می‌شد که این مهم در مدت زمان کوتاهی محقق شد تا زمینه حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات فراهم شود.

صحرایی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امیدواریم نتیجه انتخابات مایه اقتدار، امینت، پیشرفت و توسعه برای کشور باشد./1400/

ارسال نظرات